Fatih Terim: Bu sınavdan çok şey öğreniyorum

Corona virüsü testi pozitif çıktıktan sonraki sekizinci gününde, klinik bulguları iyiye gittiği için hastaneden taburcu edilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim evine geçti. 14 günlük karantinaya evde devam edecek olan Terim, toplumsal medya hesabından şu açıklamayı yapmış oldu: “Tüm dünyanın geçmiş olduğu bir imtihan bu. Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla,kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz.Tanrı, her insanın imtihanını,kalbine nazaran versin. Ben, bu sınavdan fazlaca şey öğrenerek çıkacağım. Daha fazlaca kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha fazlaca zaman ayıracağım. Ürettiğim,katkı sağladığım her şeyin bana daha fazlaca rahatlık vermesini sağlayacağım. Daha fazlaca affedeceğim, daha azca üzülmeye çalışacağım…”

Her insana teşekkür etti

“Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum. Bu süreçte başta Prof. Dr. Ferah Ece olmak suretiyle tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını tamamlanmamış etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi Sarı- Kırmızı atan canlarım olmak suretiyle tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim.”

FATİH TERİM’İN CORONA GÜNLÜĞÜ

Buse Terim: Güneş açtı

Taburcu haberinden sonrasında toplumsal medyadan izahat meydana getiren Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, “Son olarak ‘Sen iyileştiğinde güneş açacak’ yazmıştım. Bugün taburcu oldun ve güneş açtı. Şimdi evde izole bir halde dinlenmeye geçti ve tedavisine evden devam edecek. Bu süreçte gerçek anlamda yanımızda olan, arayan soran, bildiri atan, toplumsal medyadan iyi dileklerini gönderen, yakarma eden tanıdığım tanımadığım her insana fazlaca teşekkür” dedi.

Doktoru: En küçük şikayeti olursa…

Fatih Terim’ in doktoru Prof. Dr. Ferah Ece, “Hocamız bugün taburcu edildi. 18 Mart’ta koronavirüs testiyle başvurmuştu. Ortalama 1 hafta sonrasında bizim hastanemize yattı. Hocamızın takipleri de oldukça iyi gitti; kliniği, şikayetleri azaldı. Bilgisayarlı tomografide lezyonda gerileme görüldü ve şu anda asla şikayeti yok. Sadece hâlâ pozitif. Bundan dolayı de karantina altına aldık hocayı ve takip ediyoruz. En küçük bir şikayeti olduğunda da lüzumlu olan incelem ya da tedavileri değiştirmeleri için yine hastaneye gelecek. Kendini evde izole edecek, maske takacak, dışarı çıkmayacak” diye konuştu.

İkinci müjde Yusuf Günay’dan

Fatih Terim’den sonrasında ikinci müjdeli haber Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’dan geldi. Gelişmeyi toplumsal medya hesabından duyuran Günay, “Yedi gün devam eden tedavi sürecim başarıyla tamamlanarak an itibarıyla taburcu oldum. Millet Liv Hospital doktorları ile sıhhat personeline ve şifa dileklerini ileten her insana şükranlarımı sunuyor, tüm hastalarımıza Tanrı’ tan acil şifalar arzuluyorum” açıklamasını yapmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz