Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş, Haluk Levent’in yardım çağrısını yanıtsız bırakmadı

Tüm dünyayı tesiri altına alan korona virüs salgınının tesirleri Türkiye’de de devam ediyor. Birçok ailenin ekonomik olarak da mağdur olduğu bu süreçte, başta meşhur sanatçı Haluk Levent olmak suretiyle topluma mâl olmuş kişiler dar gelirli ailelere yardım kampanyası düzenliyor.

Dayanışma günleri olarak adlandırılan bu yardım kampanyasına, DG Sivassporlu futbolcu Emre Kılınç da katkıda bulunmuş oldu. Başarı göstermiş oyuncu Kılınç, 70 ailenin 2 aylık besin ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti.

Meşhur müzisyen Haluk Levent toplumsal medya hesabından, “Sivasspor’dan Emre Kılınç aradı. ‘Dayanışma günleri’ kapsamında tam 70 ailenin 2 aylık besin paketi ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Teşekkürler Emre Kılınç. Cansın!” paylaşımında bulunmuş oldu.

Paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Mert Hakan’dan 35 aileye 2 aylık besin paketi

Dayanışma günleri olarak adlandırılan bu yardım kampanyasına, Sivassporlu futbolcu Mert Hakan Yandaş da katkıda bulunmuş oldu. Başarı göstermiş futbolcu, 35 ailenin 2 aylık besin ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti.

Haluk Levent, toplumsal medya hesabından, “Sevgili Mert Hakan Yandaş aradı. ‘Dayanışma günleri’ kapsamında 35 ailenin 2 aylık besin paketi ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Teşekkürler Mert Hakan Yandaş, oldukça teşekkürler” paylaşımında bulunmuş oldu.

Genç futbolcu ise toplumsal medya hesabından Haluk Levent’in paylaşımı alıntılayarak, “Bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeylerden birisin, iyi ki varsın gönlü güzel adam Haluk Levent” mesajıyla cevap verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz