Vedat Muriç bombası! İtalyan devine gidiyor…

Bu sezonki performansıyla Tottenham ve Burnley’nin takip etmiş olduğu Vedat Muriç için son olarak İtalya’dan Lazio ile Napoli devreye girdi. Milliyet’in haberine gore; bilhassa Lazio’nun Muriç için ciddi olduğu açıklandı. Serie A’da 27 golü olan Immobile’nin dev talipleri olması sebebiyle Lazio yıldız ismin satışından mühim bir bonservis bedeli bekliyor. İtalyan ekibi, Immobile’nin boşluğunu da Muriç’le doldurmayı hedefliyor.

20 milyon euro

Yönetim ortalama 20 milyon euroluk bir bonservis bedelinden aşağıya yıldız golcüsünü satmayı düşünmüyor. Şu an takıma para kazandıracak nadir adlardan birinin Vedat Muriç olacağı konuşuluyor. Dolayısıyla Fenerbahçe yönetimi Lazio’nun oluşan ilgisini ve ihtimaller içinde bir geçirme fırsatını en iyi şekilde değerlendirmeyi planlıyor. 25 yaşındaki forvet, birçok kulübün scoutu tarafınca da izleniyor. 

Napoli’nin sıralamasında

İtalya Serie A’nın bir öteki kuvvetli kulübü Napoli de Vedat Muriç’i listesine aldı. Çizme basınında yer edinen haberlerde, kesinlikle bir forvet transferi yapmak isteyen Napoli’nin Zenit’ten Azmoun’la birlikte Fenerbahçe’den Vedat Muriç’i izlemeye almış olduğu ifade edildi. İlk hedefin Azmoun olduğu alternatif olarak da Muriç’in belirlendiği vurgulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz