Fenerbahçe'nin milli voleybolcusu Emre Batur'dan evde form tutma vurgusu

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın ulusal voleybolcusu Emre Batur, corona virüs salgını sebebiyle “evde kal” mesajı verirken, bir sporcu olarak evde formda kalmak için yapmış olduğu idmanların videolarını da takipçileriyle paylaştı.

Sarı-lacivertli voleybolcu, liglere ara verilmesinden dolayı formda kalmak için evde spor aletleriyle çalışırken, salondaki koltukla da idman yapması dikkat çekti.

Evde çekmiş olduğu bir video ile Demirören Haber Ajansı’na (DHA) hususi açıklamalarda bulunan Emre Batur, bu sıkıntılı süreçte doktorlar ve sıhhat çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederek, “Dünya ve ülkemiz olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte de varını yoğunu ortaya koyan doktorlarımıza ve sıhhat ekiplerimize teşekkür etmek isterim. Bizlere de mühim sorumlulukları düşüyor. Bunlardan en önemlisi de, gerekmedikçe evde kalmamız ve evden çıkmamamız” dedi.

“UMARIM BU SÜRECİ EN KISA SÜREDE ATLATIRIZ”

Liglerin ertelenmesi sebebiyle formunu evde yapmış olduğu idmanlarla korumaya çalıştığını ifade eden ulusal voleybolcu, “Evde kaldığım süreçte güne güzel bir kahvaltıyla başlıyorum. Daha sonrasında antrenmanlarıma devam ediyorum. Bildiğiniz şeklinde liglere de ara verildi. Bu süreçte de formda kalmamız gerekiyor. Hem beslenmemize, hem de bireysel olarak kendimize dikkat etmemiz gerekiyor. Ailemle ve eşimle zaman geçiriyorum. Siz de kendinize güzel aktiviteler bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Kendinizi de geliştirebilirsiniz. Ümit ederim bu süreci en kısa sürede atlatırız ve düzgüsel hayata döneriz. Kendinize oldukça iyi bakın ve ihmal etmeyin; yaşam eve sığar” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz