Atiba Hutchinson: “Takım arkadaşlarımı özledim”

Beşiktaş’ın Kanadalı oyuncusu Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı kulübün toplumsal medya hesabından yapmış olduğu canlı yayına katıldı.

Corona virüs sebebiyle evden çıkmadığını dile getiren tecrübeli futbolcu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ni ve ekip dostlarını özlediğini de ifade ederek, “Günümüzün mühim bir kısmını orada geçiriyoruz. Bu bir alışkanlık, orası bizim yaşamımız” açıklamasını yapmış oldu.

“Tüm günüm çocuklarla geçiyor”

Evde çocuklarıyla zaman geçirdiğini belirten Atiba, “Çocuklar durumdan memnuniyetsiz değiller. Beraber zaman geçiriyoruz. Bahçede futbol, basketbol oynayarak günü geçiriyoruz. Tüm günüm çocuklarla geçiyor. Onlar yattıktan sonrasında ben de uykuya geçiyorum. Yiyecek ye, çocuklarla ilgilen, antrenman yap şeklinde günlerim geçiyor. O yüzden kitap okumaya yada bir şeyler izlemeye zaman kalmıyor” şeklinde konuştu.

“Çalışmalarıma devam ediyorum”

Antrenmanlar hakkında da informasyon veren 37 yaşındaki oyuncu, “Çalışmalarıma devam ediyorum. Yarın dinleneceğim. Alışık olduğumuz bir durum değil fakat elimizdeki ekipmanlarla birçok şeyi yapabiliyoruz” diye konuştu.

İHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz