Hikmet Albayrak kimdir? Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak kaç yaşında?

Son dakika haberi: Coronavirüse yakalanan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın peşinden oğulları Hikmet Albayrak’ın da coronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Abdurrahim Albayrak’ın oğlu Hikmet Albayrak, coronavirüs tedavisinin tamamlandığını ve kontrol sonuçlarının negatif çıktığını deklare etti. Peki Hikmet Albayrak kimdir? Kaç yaşlarında?

Hikmet Albayrak kimdir? 

Hikmet Albayrak, 1983 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. İstanbul üniversitesi Ekonometri bölümünde okudu. 13 yaşlarında Altur Turizmde çalışmaya başladı.

Abdurrahim Albayrak kimdir? 

1954 senesinde Rize’de dünyaya gelecek olan Albayrak, 1977 senesinde Altur Turzim Otobüs İşletmeciliği’ni kurmuştur. Altur Turzim Servis ve Tic. Ltd. Şti. yanında Altur Gezim Taşımacılık Petrol Ürünleri Otomotiv Endüstri ve Dış Tecim A.Ş., Altur Otomotiv Endüstri ve Tecim A.Ş., Altur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ve Altur Gezim Filo Kiralama şirketlerinin yönetim kurulu başkanıdır. 1992 – 1994 Galatasaray Altyapı Başkanlığı, 2001 – 2013 arası çeşitli dönemlerde Galatasaray Futbol Şube sorumluluğu, 2014’te İkinci Başkan ve Futbol Şube Sorumluluğu ile yönetimde yer almıştır. Halen Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Yardımcısı’dır. Evli ve 7 çocuk babası olan Albayrak Almanca bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz