Mesut Özil'in menajerinden Fenerbahçe açıklaması

Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt, İngiliz basınına yapmış olduğu açıklamalarda oyuncusunun Arsenal’den ayrılacağı iddialarını reddederken Fenerbahçe iddiaları için de ileriyi düşünerek ılımlı davrandı. 

Yıldız oyuncunun menajeri, Mesut’in kontratının biteceği 2021 yazına kadar takımda kalacağına inandığını söylemiş oldu.

İngiltere’de Goal.com’a konuşan Söğüt, Mesut’un takımda kalacağına yönelik inancını belirtse de Fenerbahçe ihtimalini de yok saymadı ve “Futbolda neyin nasıl biteceğini asla bilemezsiniz. Her şeyden ilkin oyuncuların hareketlerini asla tahmin edemezsiniz” ifadelerini kullandı. 

Sonrasında oyuncusunun Arsenal’de kalma taraftarı bulunduğunu belirten menajer, “Daha ilkin de söylemiştim ve yine söylüyorum ki Mesut, Arsenal’de fazlaca mutlu. Hala bir sözleşmesi var ve değişen bir durum yok. Sözleşmesi bittiğinde neler olacağını göreceğiz sadece şimdilik söyleyebileceğim hiçbir şey yok” dedi. 

İngiliz basını, Mesut Özil ile son dönemde ilgilenen en ciddi kulübün Fenerbahçe bulunduğunu fakat ekonomik anlamda şartların sağlanamadığını belirtirken Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta’nın da oyuncuya Katar’dan gelen astronomik bir teklifi reddettiğini deklare etti. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz