Gaziantep FK kalın dedi! Sumudica özel jetle gitti!

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, liglerinin ertelenmesiyle beraber Romanya’ya gitti. Rumen teknik adam yardımcılarıyla beraber hususi jet kiralayarak Türkiye’den ayrıldı. 

“Yeniden geri döneceğim”

Sumudica yapmış olduğu açıklamada “Benim esasen Aralık ayından bu yana sıhhat problemlerim vardı. O yüzden şu anki düşüncem bir tek sağlığımı. Bu hususi tayyare esasen masraflı oldu. Kimselerle temas halinde olmak istemedim. Hususi jetle Romanya’ya gittim. 9’uncu sıraya gelmek için fazlaca çalıştım. Gaziantep benim akrabalarım. Tüm futbolu öldüren virüs oldu. Şu an fazla birşey yapamadığımız için gidişata nazaran bakacağız. Yeniden düzgüsel hayata döndüğü vakit geri döneceğim. Izleyiciler olsun, medya olsun her insana başarılar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kulüp şehri terketmeyin demişti!!!

Gaziantep FK kulübü yapmış olduğu açıklamada “Ustalaşmış Futbol Takımımız oyuncularının, mensubunun ve teknik heyetinin gene bu bir haftalık izole süresi içinde şehrimizi ve ülkemizi terk etmemeleri mevzusunda yönetim kurulumuzda karar alınmış olup, kendilerine iletilmiştir.” ifadelerini kullanmıştı…

Mahalli gazeteci bu şekilde eleştirdi!

Gaziantep’te gösterim icra eden Pusula Gazetesi’nde çalışan Eyüp Özkan ” Neresinden tutsan elinde kalıyor. Bu gidişten kulübün haberi var mı? Var ise bu izahat niçin yapılmış oldu? Eğer yoksa Sumudica’ya haber gönderin! Ülkenda kal Sumudica deyin. Oradan virüs toplayıp gelmesin. Yazık hem de fazlaca yazık. Örnek olması gerekenler kurala uymuyor.” ifadeleriyle Rumen teknik adamı eleştirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz