Galatasaray’da corona virüs alarmı… İkinci Başkan abdurrahim Albayrak, Teknik Direktör Fatih Terim ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın corona virüs kontrol neticeleri pozitif çıktı. Galatasaray muhabirimiz Metin Karabaş, son gelişimleri Spor KralTV’ye aktardı.

BÖYLE BİR DURUM BEKLENMİYORDU

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın sonucunun beklenmediğini ifade eden Metin Karabaş, ‘Sayın Yusuf Günay’ın atmış olduğu tweet ile beraber kontrol sonucunun pozitif çıktığını öğrendik. Aslen kendisi hastanede bu testin sonucunu bekliyordu ve maalesef pozitif çıktı. Ilkin sayın Albayrak ve eşi arkasından Fatih Terim’in testleri pozitif çıkmıştı. Yusuf Günay’ın bu şekilde bir gelişmeyi beklediği söylenemez. Şu sebeple bir emare yoktu. Genel durumunun iyi bulunduğunu izah edelim.’ dedi.

SÜREÇLER İYİ İLERLİYOR

Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim’in sıhhat durumunu değerlendiren Metin Karabaş, ‘Abdurrahim Albayrak ve eşinin genel durumları iyi. Süreç devam ediyor. Fatih Terim’in durumunun daha iyi bulunduğunu bugün Buse Terim’in paylaşımından sonrasında daha net bir halde anladık.’ şeklinde konuştu.

KONTROLLER DEVAM EDİYOR

Galatasaray’da oyuncuların sıhhat durumlarını gündemine alan Metin Karabaş, ‘Şuan için takımda meydana getirilen testlerde pozitif olan bir olay yok. Denetim ve testler devam ediyor.’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz