Fenerbahçe Beko'nun kaptanı Melih Mahmutoğlu'ndan corona virüs açıklaması!

Fenerbahçe, bugün resmi web sitesinden bir izahat yaparak, Fenerbahçe Beko’da 1 sporcu, 1 teknik kadro ve 2 de yönetimsel çalışan olmak suretiyle 4 kişinin corona virüs testinin pozitif çıktığını deklare etti. 

Mevzuyla ilgili sarı lacivertli takımın kaptanı Melih Mahmutoğlu yayıncı kuruluşun canlı yayınına bağlanarak yaşanmış olan süreci değerlendirdi. 

İşte Melih Mahmutoğlu’nun açıklamaları: 

Hep pozitif kalmaya çalışıyoruz. Bizi mutlu edecek şeyleri halletmeye çalışıyoruz. Ben, yiyecek yapmayı bilmiyorum fakat bu süreçte öğrendim. Sıhhatli yemekler halletmeye çalışıyorum. İstediğiniz kadar evde idman yapın, kilo alma olasılığınız yüksek. Boşnak mutfağından uzak kalmak bu ara iyi. Bugün bulgur pilavı ve yeşil mercimek pişireceğim. 

“VALENCIA MAÇI BİZİ ETKİLEDİ”

Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz, ekip olarak da Valencia maçı büyük olasılıkla bizim sonucumuzu etkiledi diye düşünüyoruz. Benim testim negatif çıktı, bende sorun yok. Evde kalmamız ve kurallara uymamız gerekiyor. 

“NASIL GERİ DÖNÜŞ OLACAK”

Tüm dünya bunu yaşıyor. Nasıl bir geri dönüş sağlayacağız. Psikolojimiz nasıl olacak bilmiyorum. Ligler oynanmayacak şeklinde görünüyor. Oldukça zor.

Vücudumuzu diri tutmak amaçlı değişik programlar yapıyoruz. İhtiyacım olan spor aletleri için siparişler verdim.

“HERKES SIRAYLA HASTA OLDU”

Sezonun en mühim maçlarında bilhassa, Kalinic de söylemiş, hastalıklar geçirdik. Ateşlenme oldu, serum yiyen oldu, evde yatan oldu, idmana gelmeyen oldu. Hastalığı birbirimize geçirmeyelim diye. Kalinic’in de söylediği şeklinde, son 1 ayda takımdaki hepimiz sırayla hasta oldu diyebilirim.

Ben evdeyim, lütfen sizler de evlerinizde kalınca. Avrupa’da gidişat fena, bizde de bu gidişat fena olmasın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz