Ünal Karaman: Kendimizi ciddi bir hesaba çekeceğiz

Erteleme maçında Göztepe’ye konuk olan Çaykur Rizespor, sahadan 2-0 yenik ayrıldı ve 25 puanla ateş hattında kaldı. Maçın arkasından açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Ünal Karaman, netice olarak üzüldüklerini sadece galibiyeti hak eden Göztepe’yi kutlama ettiğini söylemiş oldu.

Ekip olmanın değişik özellikler gerektirdiğini aktaran Karaman, şöyleki konuştu:

“Biz bu çeşitlemeyi istediğimiz şekilde yapamadık. Anlaşılan bundan sonraki müsabakalarda da zorlanacağız. Bu biçim oyunun bizlere arzu ettiğimiz sonucu getireceğini düşünmüyorum. Kendimizi ciddi bir hesaba çekeceğiz. Eğer var ise, yeteneğin küllerinden sıyrılıp açığa çıkmasını bekleyeceğiz. Görünen o ki yolumuz var.”

Karaman, yeni tip corona virüsü (Kovid-19) salgınıyla ilgili sorulan sual üstüne, “Bu mevzuda devletin yetkili insanları bir risk var ise gereğini yaparlar. Ben o mevzuda yetkililerin lüzumlu duyarlılık ve mesuliyet içinde olacağını düşünüyorum.” yanıtını verdi.

Türkiye’nin yarın değişik bir gündemle karşılaşabileceğini belirten Karaman, “Gündemi takip edip de bu mevzuyla ilgili izahat icra eden insanların sözlerine saygı duymaktan başka bir duruşumuz olmaz. İnsan kıymetli, insan kıymetli. Bu insanların da sonuçta aileleri var. Kendilerine emanet edilen insanoğlu da kendi evlatları sayılır.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz