Ryan Donk bu vuruş için yoga yapıyor!

Sürem içinde sakatlık problemi yaşamayan, devamlı yapmış olduğu extra çalışmaların meyvesini oldukça iyi toplayan Ryan Donk, bir kez daha teknik heyetin takdirini topladı. Liglerin dinlence edilmesinden sonrasında, Galatasaray’da tüm oyunculara hususi program verilirken, futbolculardan evlerinde her gün averaj 1.5-2 saat idman yapmaları isteniyor. Bu özelprograma en hazırlıklı adların başlangıcında ise Ryan Donk geliyor. Evinde herkesten büyük bir fitness odası olan 33 yaşındaki Donk, extra kick boks idmanlarıyla güçlenirken, yoga yaparak da esneklik kazanıyor.

Üstün performansından sonrasında…

Son teknoloji cihazlar vasıtasıyla Galatasaraylı oyuncuların fiziki detayları teknik heyete ulaşıyor. Şu ana kadar en iyi çalışan ismin Donk olduğu öğrenilirken, Hollandalı futbolcu bu sezonki üstün performansından sonrasında, fizikideğerleriyle bir kez daha herkesi şaşırtmayı başardı.

Kaptan olacak

2015-2016 sezonunun dönem içinde Kasımpaşa’dan geçirme edilen Ryan Donk, bilhassa Fatih Terim göreve ulaştıktan sonra beklenen performansı elde etti. 3 senedir takımın vazgeçilmezleri içinde yer edinen 33 yaşındaki futbolcu, taraftarların da en sevilmiş olduğu adların başlangıcında geliyor. Sürem sonunda futbolu bırakması beklenen Selçuk İnan’ın yerine Muslera birinci kaptan olacak. Donk’un da ikinci kaptan olarak devam edeceği öğrenildi.

Safa Can Konuksever

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz