Marius Sumudica, özel jetle ülkesine kaçtı!

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü’nün Rumen teknik direktörü Marius Sumudica, hususi uçakla ülkesine gitti. 49 yaşındaki teknik adam, önceki gece kiraladığı hususi uçakla Romanya’daki ailesinin yanına döndü.

Sumudica’nın yanında teknik heyetinin de yer almış olduğu öğrenildi. Sumudica’nın, Türkiye’den ayrılmadan ilkin futbolculara “Aralık ayından bu yana bazı sıhhat problemlerim vardı. O yüzden şu anda düşündüğüm bir tek sağlığım. Kimselerle temas halinde olmak istemiyorum. Hususi jetle Romanya’ya gidiyorum. Gaziantep benim ikinci akrabalarım. Şu anda yapabileceğimiz oldukça fazla bir şey yok. Gidişata nazaran bakacağız. Yaşam normale döndüğünde geri geleceğim” dedi.

Tüm kulüpler futbolcularını takımda tutmaya çalışırken Rumen hocanın apar topar ülkeden ayrılması tepkilere niçin oldu.

Kulüp yasakladı fakat…

Gaziantep FK’da takıma verilen iznin bir haftaya çıkarıldığının duyurulduğu açıklamada, “Ustalaşmış futbol ekibi oyuncu, personel ve teknik heyetinin, bu bir haftalık izole süresi içinde şehrimizi ve ülkemizi terk etmemeleri mevzusunda yönetim kurulumuzda alınan karar, kendilerine iletilmiştir” ifadeleri kullanılmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz