Spartak Moskova’yı çalıştıran Domenico Tedesco yaptığı açıklamalar ile Fatih Terim’e övgü dolu sözler söyledi. Tedesco, yaptığı bu açıklamalarda Fatih Terim’den çok etkilendiğini, harika bir karakteri olduğunu belirtti.

Önemli Yayın Organları Manşete Taşıdı

Çin’in Wuhan şehrinde başlayarak tüm dünyaya yayılan koronavirüs etkisi Avrupa’da yoğun şekilde yaşanıyor. Türkiye’de de etkileri görülmeye başlayan virüs konusunda yapılan testleri pozitif Çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e dört bir yandan geçmiş olsun mesajları yağdı. Ayrıca bu durum Avrupa’da bulunan önemli yayın organlarında da manşet oldu. Rusya Ligi takımlarından Spartak Moskova teknik direktörlüğü görevini yürüten 34 yaşındaki Domenico Tedesco’da, Fatih Terim’e olan hayranlığını ifade etti.

Fatih Terim’den Etkilendim

Domenico Tedesco açıklamasında “Ben genç takımlarda çalışmalarıma çok erken yaşta başladım. Fatih Terim’in Fiorentina’da oynattığı oyundan çok etkilendim. Kendisi harika bir karakter. Bu nedenle Fiorentina’yı izledim tabi bu onları taraftarı olduğumu göstermez. Şu anda harika bir takımda çalışıyorum ve iyi anılar bırakmayı istiyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz