Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, “evde kal” çağrısı yaptı

Yukatel Denizlispor’un teknik direktörü Bülent Uygun, yeni tip corona virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında meydana getirilen “evde kal” çağrısına videolu mesajla destek verdi.

Uygun, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Canım Türkiye’m lütfen evinde kal. Sevgili Denizliler Tanrı rızası için evinizde kalınca. Bu bir grip virüsü değil. Bu öldürücü bir salgın. Ve dolayısıyla hepiniz birer hekim benzer biçimde, hijyeninizden sorumlusunuz. O yüzden evinizde kalınca, sağlıcakla kalınca. Tanrı rızası için ve lütfen kalınca. Şundan dolayı ülke, vatan ve tüm sevdiklerin için lütfen evinizde kalınca. Birbirinizle kaldığınızda da sevgiyle ve aşkla bakın.” mesajını verdi.

65 yaş üstü taraftarlar parasız maç izleyecek

Ayrıca Yukatel Denizlispor, sahasında yapacağı ilk seyircili maçta 65 yaş üstü vatandaşlardan ücret alınmayacağını deklare etti.

Kulüpten meydana getirilen açıklamada, “Eli öpülesi, 65 yaş üstü kıymetli büyüklerimiz; bugünlerde ilk olarak kendi sağlığınız için evde kalmalı, devletimizin sizleri korumak amaçlı almış olduğu karara uymalısınız. Bugünlerde evde oldukca sıkıldığınızı biliyor ve ilk seyircili maçımızda sizleri konuk etmekten onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz. 65 yaş üstü siz kıymetli taraftarlarımızın biletlerini parasız yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak özlem gidereceğimiz ilk seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana kadar kendinize oldukca iyi bakmanızı diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz