Ülkemizin köklü spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde A Takımın futbolcuları, idari çalışanları ve teknik kadrosu için yeni tip corona virüs (Covid-19) testi gerçekleştirdi. Yapılan yeni tip corona virüs (Covid-19) test sonuçları ise Fenerbahçe’de korona virüs paniği yarattı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan son dakika açıklamasına göre bir futbolcu ve sağlık heyette bulunan bir isimde yeni tip corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlandı. Corona virüs tespit edilen futbolcu ve sağlık heyeti çalışanı ise tedavisi için hastaneye sevk edilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden Açıklama:

Yapılan test sonuçları Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından şu şeklide duyuruldu:

“Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.

Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz