Ersun Yanal derbi sonrasında yaptığı açıklamada, “Önümüzde kimse duramayacak” dedi.

Teknik direktör Ersun Yanal’ın derbi sonrasında yaptığı konuşmada her geçen gün daha da iyi olacaklarını vurgulamayı ihmal etmedi.

Teknik adam Yanal, oyun içerisindeki uyumlarından son derece memnun olduğu Zanka-Jailson ikilisini ise zorunda kalmadığı müddetçe değiştirmeyeceğini belirtti.

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal’ı zorlayacak olan isimler ise Rosrigues-Tolga ve Isla-Ozan olacak. Ersun Yanal, lejyonerlerin yokluğunda oldukça etkili bir oyun ortaya koyan yerliler arasında tercih yapmak zorunda kalabilir.

Teknik hoca her geçen gün daha fiziksel ve taktiksel anlamda iyiye gittiklerini söylerken, “Yaşadığımız bütün sıkıntılara rağmen son derece etkiliyiz. İdeal kadromuza kavuştuğumuzda önümüzde kimse duramayacak. Bu takım hak ettiği ettiği zirveyi görecek” sözlerini kullanarak oyuncularına güven verdi.

Eski takımı olan Galatasaray’a karşı oynadığı ilk derbide galibiyet beklentisini yakalayamayan Tolga Ciğerci, “Beraberlik için taraftarımızdan özür dileriz” dedi. Vedat Muriç ise, “Galibiyeti kaçıran taraftık, üzgünüz. Hedefimizde sapma yok” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz