Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu’na verdiği takım listesinde Mehmet Ekici bulunmuyordu.

Mehmet Ekici, Fenerbahçe’ye gittiği günden beri kendisinden beklenen performansı verememiş ve takımın bu sezondaki kadrosunda yer alamadı. Fenerbahçe, kurallar doğrultusunda dördü altyapıdan yetişen 28 oyuncuyu TFF’ye bildirmek zorundaydı ve TFF’ye bildirdiği kadroda malesef Mehmet Ekici’ye yer vermedi.

Mehmet Ekici’nin transferinin bitmesine az kalmışken kendisine yeni bir kulüp bulması gerektiğini söylerken, son gün İstanhul temsilcilerinden olan Kasımpaşa talip oldu. Kasımpaşa Mehmet Ekici’yi kadrosuna almak istemiş fakat Mehmet Ekici, “Ben Kasımpaşa’yı gitmem” sözlerini kullanarak transferi geri itmişti.

Fenerbahçe kulübünün TFF’ye verdiği kadroda bulunmayan Ferdi Kadıoğlu ise 01.01.1999 sonrasında doğumlu olduğundan dolayı ve hala Türk Milli Takımı’nı seçme hakkının elinde olması nedeni ile 28 kişilik A Takım kadrosunda da yer almamasına rağmen A Takım’da hala oynayabiliyor.

Fenerbahçe ekibimde A Takım kadrosunda yer almayan ve adı TFF’ye verilmeyen Mehmet Ekici, Fenerbahçe kulübünün bu sabah yapmış olduğu antrenmanda bulunamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz