Ersun Yanal, Galatasaray maçı öncesi liderlik mesajı yolladı!

Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü olan Ersun Yanal, futbolculardan Alanyaspor maçında üç puan almalarını istedi. Ersun Yanal, “Sahadan galibiyetle ayrılarak liderliği geri alalım.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçeli ekip antrenmanlarına devam ederken, dün yaptığı son idman ile Alanyaspor maçına hazırlığını tamamladı. Ersun Yanal’ın yönetiminde olan antrenmanda öncelikle ısınma hareketleri yapıldı ve daha sonra pas, taktik çalışmaları sürdürüldü. Teknik adamın ilk önceliği ise özellikle pas hatasında bulunan futbolcularını sert bir şekilde duyardı. Alanyaspor maçı öncesindeki antrenmandan önce ise Ersun Yanal, ekip ile kısa bir toplantı yaparken karşılaşmanın onlar için önemli olduğunu vurguladı.

Fanatik Gazetesi’nde yapılan habere göre de, oyuncularından üç puan almalarını bekleyen Ersun Yanal’ın,”Zor bir maç bizi bekliyor. Bireysel hata yapmanızı kesinlikle istemiyorum. Bu hatalar bize istemediğimiz durumlar yaşatabilir. Alanyaspor maçında tek düşüncemiz olacak; galibiyet… Sahadan galibiyetle ayrılarak kaybettiğimiz liderliği geri alalım. 6. haftadaki Galatasaray maçına kadar kayıp istemiyorum. Bunun ilk ayağı da Alanya maçı. Sahaya çıkıp üç puan alacaksınız.” şeklinde konuştuğu biliniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz