Fenerbahçe Kulüp Başkanı olan Ali Koç, Volkan, Emre ve Alex üçlüsünü kulübede görmek istediğini belirtti.

Ali Koç teknik ekibe Volkan Demirel’i ekleyerek ilk adımı atmıştı. Ali Koç’un aynı zamanda Brezilya’da B lisansı alan Alex için de aynı teklifi yapması bekleniyor. Başarılı iki ismin yanında bir de Emre Belözoğlu da futbol kariyerine son verdikten sonra kulübede eski arkadaşlarına katılacak.

Fenerbahçe başkanı olduğu günden beri ekibin yıldız isimlerine hak ettikleri değeri görecekelerini söyleyen başkan Ali Koç’un en büyük hayali ise Alex de Souza, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’nun bulunduğu bir kenar yönetimini kulübede görmek istemesi. Özellikle de geçtiğimiz günlerde B lisansını alan Alex de Souza bu görev için hazır. Futbol kariyerine devam eden Emre Belözoğlu ise saha içinde kaptanlık yapmaya devam ederek kariyerine şekil veriyor.

Bursaspor ile gerçekleşen hazırlık maçında ilk kez eşofman giyen, teknik ekibin bir üyesi olarak sahaya çıkan aynı zamanda da kulübede Ersun Yanal’ın yanında yer alan Volkan Demirel, sezon sonuna kadar bütün resmi maçları da tribünde izleyecek. Bunun yanında tecrübeli kalecinin antrenör lisansı da yok. TFF’nin UEFA B antrenörlük kurslarının ilk grubuna katılacak olan Volkan Demirel, 10 günlük gideceği bu kurs sonrasında 6 ay bekleyecek ve yeniden 10 günlük kursa giderek, sınava girecek ve en erken Haziran 2020’de antrenörlük lisansını almış olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz