Sarı-Kırmızılı takımın Cezayirli yıldız oyuncusu Sofiane Feghouli, hakkında yapılan haberlere karşı tepkisini koydu ve kendi instagram hesabından bu haberlere yanıt verdi.

Yıldız oyuncu Sofiane Feghouli, instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Hakkımda çıkan ‘Maaşına 500 bin euro zam istedi’ haberleri tamamen yalan olup, beni ve takımımızı yıpratmaya çalışanlar yaptığı haberlerdir ama şunu iyi bilin ki, bizi yıpratmıyor daha da güçlendiriyorsunuz. #enbüyükcimbombom”

Sarı-Kırmızılı takımın Cezayirli yıldız oyuncusu Sofiane Feghouli’nin hakkında çıkan haber ise şu şekildeydi:

“Transfer döneminde bombaları patlatan Galatasaray’da yönetimin kapısını Kuzey Afrikalı yıldızları çaldı. Geçen sezonki şampiyonlukta 1 numaralı pay sahibi oyuncu olan Sofiane Feghouli, performansına bağlı olarak ücretine 500 bin Euro zam istedi. Suudi Arabistan’dan talipleri olan Belhanda da 2021’de bitecek sözleşmesinin 1 yıl uzatılmasını talep etti. Ancak Feghouli’nin zam beklentisi yönetim cephesinde karşılık bulmadı. Gomis’i satmak pahasına sözleşmesinde iyileştirmede bulunmayan Galatasaray, yılda 4.5 milyon Euro’ya yakın kazanan Feghouli’ye de zam yapmayacak. Yönetim Belhanda’nın ise bir yıl uzatma isteğine olumlu yanıt verdi. İmzalar 2. yarıda atılabilir.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz