Volkan Demirel, “Fenerbahçeli olmayan bilemez.” dedi.

Fenerbahçe kulübünde kaleci olan Volkan Demirel, kalecilik kariyerini sonlandırırken antrenör ekibine geçiş yapmış ve bu kararından sonra da Fenerbahçelilerin YouTube hesabına konuşma yaptı.

Fenerbahçe kulübünün YouTube kanalında konuşma yapan Volkan Demirel, “17 yıl sahanın içinden, Fenerbahçe’nin kalesinden, şimdi ise sahanın kenarından katılacağım bu coşkuya. Bu kapıdan artık teknik ekibin bir parçası olarak giriyorum. Bu renklere hizmet etmek bambaşka. Tutkuyla, sevgiyle, inançla, ilk günkü heyecanı bu motivasyonu sürdürmek çok başka. Bunu Fenerbahçeli olmayan kimse bilemez, bu anlatılmaz yaşanır.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü Ersun Yanal’da “Bu tarafa geçiş, uzun yıllar var inşallah. Güzel olacak her şey. Fenerbahçe’nin kalbinden, yüreğinden, içinden çıkıp tekrar Fenerbahçe’de görev alması hepimizin arzuladığı gibi bir şeydi. Bu görevi yapacak ve umarım bize çok büyük bir güç katacak. Yürüyeceğimiz yolda, Volkan’a ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın sonunda da Volkan Demirel “Dile kolay, 17 yıl. Çubukluyu 17 yıl terlettim. Şimdi Şimdi tutukunu olduğum iki renge, farklı bir kulvarda kavuşma vakti. Hep söyledim, yine söyleyeceğim; benim hayatım Fenerbahçe. İlk tandığım takım, ilk öğrendiğim renkler, ilk haykırışım Fenerbahçe. Çok sevdim, senin, benim, bizim gibi.” şeklinde konuşarak sözlerini bitirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz