Mustafa Cengiz’den Fikret Orman’a cevap geldi!

Galatasaray kulübünün Başkanı Mustafa Cengiz, Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı olan Fikret Orman’ın Galatasaray’ın son iko şampiyonluğu ile ilgili yaptığı yorumuna cevap verdi.

Galatasaray kulüp başkanı Mustafa Cengiz “Kulüpler Birliği Başkanı olduğunuzda, kulübünüzün menfaatlerini bir kenara koymalısınız. Siz çıkıp ‘Galatasaray’ın iki şampiyonluğu lekelidir’ derseniz, TFF’ye suç atmış olursunuz. Taraftarına şirin görünme çabasının farkındayız ama söylemler futbola yarar getirmez.” sözlerini kullandı.

Aynı zamanda da Mustafa Cengiz “Fikret Orman’a da şunu söylemek istemiyorum, deme güzel kardeşim deme! Orta sahadaki bir taç atışından şampiyonluk lekeleme! Diğerlerine de diyorum, yapmayın, germeyin.” şeklinde konuştu.

Sözlerine ekleme yapan
Mustafa Cengiz “Bu üçlü, Galatasaray tarafından üretilmiş bir simgedir ve bütün dünyaya da yayılmaktadır” sözleri üzerine Beşiktaş’tan gelen tepkiye de cevap verdi ve “Üçlü için Beşiktaş camiası ayağa kalkmış. Ben sanıyordum ki biz üç şampiyon olunca, bu ortaya çıktı. Beşiktaşlı da çıkardıysa tebrik ederim. Ama bana bilgi geldi, Eskişehirsporlu amigo Orhan çıkarmış. Bunu tarihiçiler ortaya çıkarır ama ben yeni öğrendim.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz