Fenerbahçe Kulüp Başkan Vekili olan Semih Özsoy, Kulüpler Birliği Vakfı’nın yaptığı Genel Kurulu’nun üzerine transferler hakkında açıklamalar yaptı.

Başkan Vekili Semih Özsoy, transfer konusunda çok fazla çalışma yaptıklarını vurgularken ”Transferler ile ilgili Damien Comolli gerektiği zaman gerekli açıklamaları yapıyor ve dediğiniz gibi sonuna geldik. Zaten şurada birkaç günümüz kaldı, pazartesi gününe kadar. Söz verilenlerin hepsi yapılır, gerçekleşir. Elimizden geldiğince müdahaleler yapıp halletmeye çalışıyoruz. Ali Başkan çok mesai harcıyor. Dolayısıyla en iyi şekilde transfer sezonunu kapatmak istiyoruz. İyi bir takım kurduk, önemli olan o havayı ve o ruhu kaybetmemek.” ifadelerini kullandı.

Transferler hakkında Comolli’nin bilgi aktaracağını söyleyen Fenerbahçe’nin Başkan Vekili Semih Özsoy, ”Hakikaten islim üzerindeyiz, forma anlamında ve futbol anlamında değil, hava anlamında. Ali başkanın yaptıkları ile birlikte Damien Comolli gerekli açıklamaları yapar size. Oyuncu bazında konuşmayalım. Transferin bitmesine çok az kaldı dedim. Oyuncular olabilir, önemli olan Fenerbahçemizin şartlarına uyması.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe kulübünün şimdilerde sözleşmeyi yenileme gibi bir teklifte bulunmadığını ve şimdi ise sözleşmesi elinde olan Volkan Demirel hakkında da yorum yapan Semih Özsoy, ”Volkan Demirel camiamızın evladı, onunla görüşüldü. Kendisinin de bildikleri var. Ali Başkan’ın onunla konuştukları var. Dolayısıyla bizim içimizden biri. Pozisyonunun ne olduğunun hiç önemi yok. Kendisi kararını verdiğinde hepsi netleşir.” ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda ise ismi transfer haberleri ile çıkan Çaykur Rizespor ekibinin Hırvat sol beki olan Dario Melnjak sorusuna Semih Özsoy’un cevabı ise şöyle oldu: ”Ali Başkan ve Comolli transferler üstünde çalışıyor. İsim vermem doğru olmaz. Bugünden yarına çok şey değişebilir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz