Fenerbahçe kulübünün Şilili sağ beki olan Mauricio Isla, gelecek kariyeri hakkında açıklamalar yaptı. Şili’nin Latercera sitesinde röportaj veren sağ bek Mauricio Isla, bu yeni sezondan sonra Şili’ye geri gelebileceğini açıkladı.

Fenerbahçe takımı ile yaptığı anlaşmanın son yılında olan 31 yaşındaki sağ bek oyuncusu, ”Fenerbahçe ile sözleşmemin son senesindeyim. 13 yıldır Avrupa’dayım, zaman çok hızlı geçiyor. Universidad Catolica’ya dönme hayalim var. Beni yetiştiren kulüp orası. Onlar için de sorun olmazsa oynamayı çok isterim. Universidad Católica’nın taraftarı çok ateşlidir. Takımları zor durumda olsa da desteklerini sürdürürler. Oraya dönmek hayalimdir. Belki bu sene sözleşmem bitince, belki bir sene sonra. Ancak emekli olmadan Universidad Católica için oynamak istiyorum. Şili’de hiç oynama şansım olmamıştı.” şeklindeki ifadelerini kullandı.

Şimdiye kadar çalışmış olduğu en iyi teknik direktörün Marcelo Bielsa olduğunu vurgulayan 31 yaşındaki yıldız oyuncu, ”Çalıştığım en iyi teknik direktör kesinlikle Bielsa. Herkes onun için çılgın diyor. Evet biraz delidir ama futbolu çok seviyor. Bazen çok mutlu olur ancak ardından hemen kızmaya başlar. Çok iyi bir öğretmendir. Benim için en iyi teknik direktör Bielsa diyebilirim. Onun ardından Sampaoli ismini veririm.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz