Murat Cavcav: “Adımız gibi birlik olmalıyız” dedi. Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav açıklamalarında, “İyi yapılan, güzel işlerin tescilleneceği bir sezon” ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, Gençlerbirliği kulübünün resmi internet sitesinden yayımlanan sezon öncesi yaptığı açıklamada, “Taraftarımıza şampiyonluk kupasıyla mayıs ayında veda edip, sezon öncesi TSYD Kupası ile yeniden ‘merhaba’ dedik.” sözlerini kullandı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Kupası’nda MKE Ankaragücü ile yaptıkları maçının üzerinde duran Murat Cavcav, “Ankaragücü ile oynanan ciddi provadan sonra şimdi lig zamanı. Çaykur Rizespor maçıyla yarın sezonu açıyoruz. Tüm taraftarımızı ve bütün Ankaralı hemşehrilerimizi Eryaman Stadı’na bekliyoruz. Onları, gençlerimizi desteklemeye, gençlerimize omuz vermeye davet ediyoruz.” şeklindeki ifadelerini paylaştı.

Erzurum ve Bolu yaptıkları kamplardan sonra yeni sezon çalışmalarına Ankara’da devam eden Gençlerbirliği kulübünün gayet güzel bir hazırlık zamanı geçirdiğini söyleyen Murat Cavcav, şunları ekledi:

“Hocamız Mustafa Kaplan yönetiminde tecrübeli oyuncular ve gençlerin kaynaştığı çok iyi bir takım olduk. İyi yapılan, güzel işlerin tescilleneceği bir sezon olmasını ve Gençlerbirliği’nin hak ettiği Süper Lig sahnesinde, hak ettiği konumda yer almasını canıgönülden temenni ediyorum. Ankara’ya gelirken korkulacak bir ekip kurmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Mücadeleyi bırakmayan bir takım oluşturmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.”

“Bu sezon kenetlenmeli ve ismimiz gibi birlik olmalıyız.” sözlerini kaydeden Murat Cavcav, “Ben Gençlerbirliği taraftarının sağduyusuna ve takımlarına olan aşkına güveniyorum. Birlikte olarak başaracağız, Gençlerbirliği olarak başaracağız.”ifadelerini kulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz