Abdullah Avcı yeni sezon hazırlıklarının iyi geçtiğini ve yeni sezonda mutlu sonlar yaşayacaklarını belirterek, “Yeni sistemimizle sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum. Gençlerden çok memnunum. A takıma alt yapıdan oyuncu kazandıracağız” sözleriyle açıklama yaptı.

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü olan Abdullah Avcı, görevi A Milli Takım’a gitmiş olan Şenol Güneş’ten devralmıştı.

Beşiktaş’a yeni teknik direktör olan Abdullah Avcı yeni sezon hazırlıklarını yaptıkları Avusturya kampında açıklamalarda bulundu. Beşiktaşlıların tecrübeli teknik direktörü Avcı, “Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte çalışıyorsanız, tek hedefiniz sadece şampiyonluk olur. Bunun dışındaki hiçbir sonuç taraftarı ve camiayı memnun etmez” diyerek sözlerine başladı.

Abdullah Avcı yeni sezon için hedeflerinin kupa ve ligde şampiyonluk olduğunu söyleyerek, “UEFA Avrupa Ligi’nde de gidebileceğimiz en üst seviyeye ulaşmak istiyoruz. Şunun sözünü veriyorum. Beşiktaş coşkulu oynayacak, keyif verecek. Yeni bir sistemle taraftarlarımızın karşısına çıkacağız. Oyuncularım yavaş yavaş sistemi benimsiyor. Ancak taraftarımız da sabırlı olmalı” şeklinde konuştu.

Beşiktaşlılar Şenol Güneş zamanında 4-3-2-1 sistemi ile mücadeleye devam ederken, şimdi ise Abdullah Avcı ile 4-1-4-1 sistemine geçiş yaptılar. Beşiktaşlıların Avusturya’daki kadrolarında şu anda 7 tane genç futbolcunun olduğunu söyleyen teknik direktör Abdullah Avcı şu sözleri ile konuşmasını tamamladı: “Hepsinden de çok memnunum. Yetenekliler. Sisteme ve düzene uyum sağladıklarını görüyorum. Hepsinin bize doğru dönüş yaptığı gözlemliyorum. A takımı alt yapıdan oyuncu kazandıracağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz