Emre Mor: “Bambaşka bir Emre geliyor” ifadelerini kullandı. Galatasaray’a yeni transfer olan Emre Mor yaptığı olumlu yorumlarla dikkatleri üzerine çekti.

Galatasaray’a yeni transfer olan Emre Mor için kulüp detaylı bir çalışma yaptı. Bu çalışmalara göre teknik direktör Fatih Terim ise başarılı genç futbolcuyu hiç yalnız bırakmayacağını belirtti. Bundan sonraki futbol kariyerinde Emre Mor artık Fatih Terim kuralları ile hareket edecek.

Emre Mor, Celta Vigo’da disiplinsiz davranışları söz konusu olduğu için iki kez kadro dışı bırakılmıştı.

22 yaşındaki genç yıldızın futbol kariyerinde sorun yaşamaması için yeni kurallar koyuldu. Fatih Terim’inde bu transfere destek olduğu Emre Mor için tesislere yakın bir ev tutulacak. Genç oyuncunun bundan sonra özel yaşantısı, beslenme hayatı bunların hepsi artık takip altında olacak. Aynı zamanda Emre Mor’un sosyal medya paylaşımları içinde Florya ekibinden destek alacak.

Genç yıldız oyuncu Emre Mor, Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’in izni dahilinde dışarı çıkabilecek. Aynı zamanda genç futbolcu için bir yaşam koçu tutulması da söz konusu. Böylece Galatasaray’da yeni yapmış olduğu transfer konusunda en az risk almış olacak.

Galatasaray’a yeni transfer olan genç oyuncu Emre Mor’da transfer sonrasında olumlu mesajları ile de dikkat çekmeyi başardı. Genç oyuncu geçmişi geride bırakacağını söyleyerek, “Bu sezon bambaşka bir Emre Mor izleyeceksiniz. Taraftarlara bunun garantisini verebilirim” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz