Beşiktaş’ın Kulüp Başkanı Fikret Orman Avusturya’da yaptığı görüşmelerde gidecek olan Brezilyalı sol bekin benzer şekilde iyi bir oyuncu almak için çalışmalar yaptıklarını belirtirken, yaptıkları görüşmelerde olumlu cevaplar aldıklarını da ekledi. Fikret Orman, “Sol beke transfer şart” ifadesini kullandı.

Beşiktaş’ın yeni sezon çalışmaları için Avusturya kampı devam ederken Başkan Fikret Orman kampa katıldı. Orman sabah antrenmanları devam ederken Sportif Direktör Ali Naibi ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Kavalcı ile beraber konuşma yaparak sol bek transferi hakkında da fikir alışverişi yaptılar.

Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, teknik direktör Abdullah Avcı’nın da vermiş olduğu rapor doğrultusunda hem sol bek hem de sol stoper transferi yapmak istediklerini ve kulüpten ayrılacak olan Brezilyalı Adriano’nun yerine mutlaka bir oyuncu alacaklarını belirtti. Brezilyalı sol bek Adriano’nun yerine yine aynı kalitede iyi bir sol bek almak için çabalarının devam ettiğini söyleyen Fikret Orman, yaptıkları görüşmelerin oldukça olumlu geçtiğini de ekledi.

Aynı zamanda Beşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın yeni sezon için yaralanmayı istemediği yüksel bedelli oyuncularla da yollarını ayırmak istiyor. Yönetim özellikle de yaz dönemi içerisinde futbol kariyeri ile ilgili belirsizlikler yaşayan Ricardo Quaresma ardından Gary Medel’i takımdan göndermek istiyor. Yönetimin göndereceği bu iki ismin yerine ise Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın istediği oyunculara bakılacak. Bunun doğrultusunda Beşiktaş Yönetimi Ricardo Quaresma ve Gary Medel’in menajerlerini görüşmek üzere İstanbul’a davet etti.

İstanbul’da yapılan görüşmede menajerlere, “Transfer dönemi bitmeden, kulüpler kadrolarını kurmadan kulp bulun. Size her türlü kolaylığı sağlayacağız” sözleri kullanılacak. Beşiktaş Yönetimi’nin orta sahaya oyuncu almak istemesi, gündemde olan Kagawa’nın İspanya’ya gitmesinin ardından bir başka isim bulunacağı belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz