Santiago Solari’den Eden Hazard’a uyarı geldi. Real Madrid’in eski teknik direktörü olan Santiago Solari, takımda istenmeyen Gareth Bale ve yeni transfer ettikleri Eden Hazard için önemli açıklamalarda bulundu.

Real Madrid’in eski teknik direktörü olan Santiago Solari, İspanya basınına önemli açıklamalar yaptı.

Gareth Bale’in durumu için konuşan Santiago Solari, “Bale hakkında sadece iyi şeyler söyleyebilirim. Ne olursa olsun ileride bu kulübün bir tarihi olarak anılacak. Eğer Bale, Real’de kalırsa takım bir iyi oyuncudan daha faydalanacak demektir” şeklinde konuştu.

Real Madrid’in eski teknik direktörü olan Santiago Solari sözlerine şöyle devam etti: “Vinicius’tan çok etkilenmiştim. Mental ve taktiksel olarak çok çabuk gelişiyor. Real Madrid baskısını da çabuk kırdı ve fantastik performanslar ortaya koydu. Real Madrid, onun pozisyonuna Hazard’ı transfer etti. Daha çok dakika bulabilmek için sağ kanada adapte olması gerekiyor. Bu da onun asıl pozisyonu değil.”

Santiago Solari Hazard’ın bazı sıkıntılar yaşayacağını belirtirken, “Hazard, tüm takımı çevresine kurabileceğiniz bir futbolcu. Tek problemi bir yıl önce orada Cristiano Ronaldo’nun oynamış olması. Onun pozisyonuna geldi, kolay olmayacak” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz