Beşiktaş’tan “Come to Beşiktaş” çağrısı alan futbolcu Domagoj Vida, Beşiktaş forması giymeye hazır olduğu belirtildi. Beşiktaş yıldız futbolcu için bir yıllık kiralama teklifi yapacak.

Domagoj Vida, Hırvatistan Milli Takımı’nda birlikte maça çıktığı Dejan Lovren’in Beşiktaş’a gelmesi için aracılık yaptı.

Beşiktaş’ın Hırvat stoperi evindeki havuz kenarından futbol oynarken çektiği videosunu sosyal medyada paylaştı.

Beşiktaş’ın Hırvat stoperinin bu paylaşım üzerine İngiltere Premier Lig’de oynayan Beşiktaşlı oyuncu Dejan Lovren’e yorum yaparak transfer çağrısı yaptı. Domagoj Vida, hem milli takımda hem de stoperde birlikte oynadığı Lovren’in paylaşımına, “Come to Beşiktaş kardeşim” yazdı.

Domagoj Vida’nın yorumu Beşiktaşlı taraftarı heyecanlandırınca Beşiktaş yönetimi de konu ile ilgili harekete geçtiği biliniyor. Beşiktaş ise şu sıralar stoper arayışı içerisinde. Abdullah Avcı’nın istediği gibi bir oyuncu olan Dejan Lovren için bir yıllık kiralamak isteyecek.

Aynı zamanda Beşiktaş’ın yeni sezon için yaptığı yurt dışı kampına Ajdin Hasic götürüldü. 18 yaşındaki genç futbolcu Dinamo Zagreb altyapısında oynuyor. Ajdin Hasic Bosna Hersek’in gelecekteki en önemli yıldızlardan biri olacağı söyleniyor. Ajdin Hasic’in Avusturya’da Abdullah Avcı tarafından gözlem yapılarak deneneceği söylenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz