Kasımpaşa’ya yeni transfer olan Yusuf Erdoğan, askerlik yaparken Galatasaray forması ile fotoğraf çektirmesinin üzerine Galatasaray’a transfer olamamıştı ve bu konu üzerine açıklama yaptı!

Tecrübeli oyuncu Yusuf Erdoğan, Galatasaray formasını giymesinin çok fazla üzerinde durulmaması gerektiğini söylerken, “Şöyle bir şey var; hiçbir şey yokken böyle bir şey yapmazdım. Transferim yüzde 90 bitmişti. O dönem, başka bir takımla da anlaşsam o hevesle, o formayı giyerdim. Ben bu forma olayında abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çok masum bir şey olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa, yeni sezon hazırlıklarına Kemerburgaz Tesisleri’nde devam ederken Bursaspor’dan renklerine katmış olduğu Yusuf Erdoğan, Demirören Haber Ajansı’na önemli açıklamalar yaptı. Kasımpaşa’nın kendisi için en iyi seçenek olduğunu söyleyen tecrübeli orta saha oyuncusu Yusuf Erdoğan, “Bursaspor’dan ayrılacağım kesinleşmişti. Başkanımız beni burada görmek istiyordu. Beraber oturup karar verdik ve benim için en hayırlı yerin burası olacağını düşündüm. Hislerimde de yanıldığımı düşünüyorum. Hem camia hem arkadaşlık hem de hoca grubu olarak çok iyi bir ortama dahil olduğumu düşünüyorum. Böyle bir sisteme girmeyi benim de ihtiyacım vardı. İnşallah güzel bir sezon geçiririz. Bu camianın, bu atmosferin daha büyük başarılara ihtiyacı var. Bu senenin Kasımpaşa senesi olacağını umut ediyorum.” sözlerini kullandı.

Kemal Özdeş ile birlikte çalışacağı için mutlu olduğunu söyleyen Yusuf Erdoğan, “Kemal hocayı anlatmak bizim haddimiz değil. Türk futbolunun yıllardır önde gelen isimlerinden birisi. Bizim için onun gibi bir insanla çalışacak olmak bir şanstır. Bizim ondan alacağımız çok şey var. Söylediklerini sahada uygularsak, kolay kaybetmeyen bir takım olabiliriz. Hem ofansif hem de defansif anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İyi bir dönemdeyiz ve kendisi de bizi iyi hazırlıyor. Hafta sonu Avusturya’ya gidiyoruz, orada hazırlık maçlarımız olacak. Gücümüzü ve futbol bilgimizi orada takım olarak birleştirmeyi düşünüyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz