Bonservisi Fenerbahçe’de olan yıldız oyuncu Diego Reyes’in Menajeri transfer açıklaması yaptı.

Geçtiğimiz sezonun başında Fenerbahçe’nin bonservis ücretini ödemeden takımına aldığı ve sezonun ikinci yarısında Leganes’e kiraladığı oyuncu Diego Reyes’in takımda kalacağı ise soru işareti.

Bu transfer için olumlu düşünmeyen Ersun Yanal’ın ifadelerine karşılık Diego Reyes’in menajeri Matias Bunge konuyla ilgili açıklama yaptı.

Matias Bunge, futbolcunun gelecek sezondaki planı hakkında, “Diego Reyes Fenerbahçe’ye dönecek. Şu ana kadar hiçbir takımdan teklif almadık ama daha çok zaman var. Teklifleri bekleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir yandan ise Meksika Lig’i takımlarından olan Club America’nın 26 yaşındaki futbolcu Diego Reyes’e olan ilgisi devam ediyor. Club America’nın teknik direktörü Miguel Herrera, geçen sezonda ise Diego Reyes’i yine istemişti. “Reyes, kendisine hala takım bulamadıysa bize gelebilir. Burada onu yedek oturtmam.” ifadelerini kullanmıştı.

Meksika milli takımı ile beraber Gold Cup’a katılan Diego Reyes, tatilinin bitiminden hemen sonra Fenerbahçe’te geri gidecek ve idmanlara katılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz