Daha önce Beşiktaş ve Trabzonspor’da oynamış olan Olcay Şahan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ile anlaşma yaptı. Olcay Şahan’ın Gazişehir Gaziantep ile imza hazırlıkları yaptığı ileri sürüldü. Olcay Şahan’ın transferi için Kulüp Başkanı Adil Konukoğlu’nun bugün son noktayı koyacağı öğrenildi.

Tecrübeli oyuncu Olcay Şahan Trabzonspor ile olan bağlantılarını kopartmasının ardından Gazişehir Gaziantep ile anlaşma yaptığı iddia edildi.

32 yaşındaki tecrübeli oyuncu Olcay Şahan’ın Trabzonspor ile oyan sözleşmesi sona ermiş ve bonservisi boşta kalan oyuncu ile pazarlıklar devam ediyor. Gazişehir Gaziantep’in verebileceği rakamı Olcay Şahan’ın menajerine aktarıldığı belirtildi.

Gazişehir Gaziantep ile Olcay Şahan arasındaki para konusunda arz talep ilişkisi içerisinde verilen rakamların birbirine yakın olduğu kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun bu transfere olumlu baktığı söylendi. Aynı zamanda Gazişehir Gaziantep Teknik direktörü Marius Sumudica’nın da takımda olmasını istediği tecrübeli oyuncu Olcay Şahan ile anlaşma sağlarlar ise imzalar atıldıktan sonra yıldız oyuncu hafta içinde takıma dahil olacak.

Olcay Şahan bu konuyu detaylı olarak görüşmek için Gazişehir’li yöneticiler ile bir araya geleceği bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz