Beşiktaşlılar Adriano’yu ikna etmeye çalışıyor! Sambacı Beşiktaş’ın yapmış olduğu 1+1 mukavele ve sezonluk 1,5 milyon euroluk teklifi kabul etmemişti. Şimdi ise siyah-beyazlılar Adriano’yu ikna etmeye çalışacak. Abdullah Avcı Adriano’yu birkaç farklı bölgede oynatabileceği için yıldız oyuncuyu ısrarla istemeye devam ediyor.

Beşiktaş’ın teknik direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş’a gelir gelmez geçen seneki kadronun korunmasını isteyen taraftaydı. Abdullah Avcı Adriano’nun takımda kalması için yönetime ısrar etmeye başladı. Abdullah Avcı’nın Adriano’yu çok istemesinin nedeni ise oyuncunun birkaç farklı bölgede oynayabileceğini düşünmesiydi. Bu yüzden Adriano’yu ısrarlı bir şekilde istiyor.

Beşiktaş’ın teknik direktörü Abdullah Avcı’nın bu isteği üzerine siyah-beyazlılar yönetimi konuya el atarak Brezilyalı oyuncuya sürekli olarak teklifler sunuyor. Yönetim aynı zamanda yeni bir teklif için hazırlık yapıyor. Senelik 1,5 milyon Euro ve bir yılı opsiyonlu iki senelik teklifi kabul etmeyen Adriano için hem rakamın arttırılması hem de opsiyonsuz iki yıllık sözleşme teklifi düşünülüyor.

Beşiktaş’ın teknik direktörü Abdullah Acvı’nın Adriano’yu bu kadar istemesinin bir diğer nedeni ise takımı zaten biliyor olmasıdır. Abdullah avcı bu konuda yönetimden iyi haberler bekliyor. Brezilya’da bulunan Adriano ile yeniden görüşme sağlanacak.

Bu konuda Beşiktaş Yönetimi’nin yıllık 2 milyon Euro’ya yakın bir sözleşme önereceği belirtildi. Adriano çocukları için Brezilya’da okul bakarken bu teklife sıcak bakacağı bildirildi. Menajerine iyi bir teklif olması halinde Beşiktaş’ta kalabileceğini söyleyen Adriano diğer takımlarla olan görüşmelerine de devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz