Paul Pogba için ateş yakıldı ve menajeri ayrılık hedefini söyledi! Manchester United’da Paul Pogba bu yeni yaz sezonunda takımdan ayrılmak istiyor. Paul Pogba’nın menajeri olan Mino Raiola konu ile ilgili açıklama yaptı.

Manchester United’da geleceği belirsiz olan Paul Pogba, Juventus ile birlikte sezon öncesindeki çalışmalarda takım ile beraber olmaması bir anda gündemin tam ortasına oturmasına neden olmuştu. Gündeme gelen Paul Poba’nın menajeri olan Mino Raiola’dan ise cevap gecikmedi ve açıklama yaptı.

Mino Raiola Fransız oyuncu Paul Pogba’nın takımdan ayrılmak istediğini söylerken, “Kulüpte herkes, teknik direktörden kulüp sahibine kadar, Pogba’nın ne istediğini biliyor. Herkes Pogba’nın ayrılmak istediğinin farkında ve şu anda ayrılık sürecindeyiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Gündeme oturan bu haberlerin ardından Manchester United yönetimi, Fransız oyuncu Paul Pogba’nın Solskjaer’in izni ile MANU’nun sezon öncesindeki çalışmalarına katılmadığını basına açıkladı. Bu durum yine de Fransız orta saha oyuncusunun ayrılma ihtimalinin daha çok konuşulmasını engelleyemedi.

Fransız oyuncu Paul Pogba, sezonun bitmesi ile beraber kendisinin yapmış olduğu bazı açıklamaları ile ayrılık iddialarını daha fazla arttırmış ve haziran ayında “Şimdi başka bir yerde yeni meydan okuma bulmak için iyi bir zaman olabilir” dediği açıklaması ve mart ayında da Real Madrid ile ilgili yaptığı “her oyuncunun hayalidir” ifadesiyle Real Madrid’e göz kırpmıştı.

Bu sezondaki transferde Real Madrid; Hazard, Jovic, Militao, Mendy ve Rodrygo transferlerine 303 milyon Euro harcamışken, Paul Pogba transfer için Kovacic, Llorente ve Tomas’ı kadrodan gönderdikten sonra kazanmış olduğu 95 milyon Euroluk gelirini arttırmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz