Galatasaray’ın daha çok taze olan transferi Ryan Babel transfer hakkındaki ilk sözlerini söyledi! Galatasaray’a yeni transfer olan Ryan Babel, “Galatasaray gibi büyük bir kulübe geldiğim için son derece mutlu ve gururluyum” dedi.

Bu haberin üzerine ise Galatasaray Kulübü, Ryan Babel’in transferi nedeniyle hazırladıkları videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Galatasaray Kulübü’nün paylaştığı videoda Hollandalı yıldız Ryan Babel kulübün en kıdemli üyesi olan Ali Fuat Diriker ile bir araya geldi. Galatasaray Kulübü’nün videosunda Ali Fuat Diriker, “Galatasaray’ın oyuncuları takımın şampiyon olması için bütün gayretlerini daima sarf ederler. Tahmin ederim ki siz de onlardan biri olacaksınız. Ben 101 yaşındayım. Galatasaraylıların en yaşlı üyesiyim. Bu yaşıma rağmen oyuncuların kulübe gelmesini yakinen takip ediyoruz. Böyle bir kulübe geldiğiniz için de çok şanslısınız.” sözlerinin söyledi. Aynı zamanda Hollandalı yıldıza forma hediye ederek şu sözleri de ekledi: “Çok kıymetli bir hediyedir. Herkese nasip olmaz.” Diriker’in bu davranışı karşısında elini öpen ünlü futbolcu, “Burada olmaktan ve kulübe katılmaktan onur duyuyorum. Küçükken Türk futbolu hakkında çok fazla bilgim yoktu. Fakat Galatasaray’ı bilmek zorundaydınız. Avrupa’da da varlığı hissettirmesi, büyük taraftarı olan Galatasaray gibi büyük bir kulübe geldiğim için son derece mutlu ve gururluyum.” İfadelerini kullandı.

Başarılı oyuncu Ryan Babel’e yeni takımı olan Galatasaray ile yollarını kesiştirdi. Galatasaray yeni sezonda Ryan Babel ile karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz