Mobile Legends Dünya Finali için geri sayım başladı

Dünyanın en büyük mobile turnuvalarından önde gelen ve Türkiye’deki elemelerine 3 bine yakın esporcunun katılmış olduğu Mobile Legends: Bang Bang Dünya Şampiyonası heyecanı için nefesler tutuldu. Ülkelerindeki elemeleri geçmeyi başaran en iyi 16 ekip Endonezya’da gerçekleştirilecek Mobile Legends M4 Dünya Şampiyonası’nda karşı karşıya gelecek. 1 Ocak – 15 Ocak tarihlerinde yapılacak büyük finalde Türkiye’yi Incendio Supremacy ekibi temsil edecek.

15 gün süresince bir oyun festivali havasında geçecek Mobile Legends M4 Dünya Şampiyonası için 800 bin dolarlık ödül havuzu oluşturuldu. Grup ve eleme aşamalarının peşinden galip gelmiş olarak büyük finale çıkan iki ekip binlerce seyircinin önünde en iyi olmak için hünerlerini sergileyecek. Şampiyon olan ekip hem dünya kupasını evine götürecek hem de büyük para ödülünün sahibi olacak.

MOONTON Games

2014 senesinde kurulan MOONTON Games, kendini oyun geliştirme, yayınlama ve espora adamış küresel bir şirkettir. Dünya genelinde 1500’den fazla çalışanı olan MOONTON Games, Endonezya, Malezya, Singapur, Hong Kong, Filipinler ve Çin’de ofisler açmıştır. Şirket fazlaca oyunculu çevrimiçi cenk arenası olarak Mobile Legends: Bang Bang dahil olmak suretiyle 30’dan fazla ülkede birçok yüksek profilli mobil oyunu başarıyla geliştirdi.

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang; toplulukları, ekip emek harcaması ve strateji yöntemiyle bir araya getiren, dünya çapındaki en popüler mobil Fazlaca Oyunculu Çevrimiçi Cenk Arenası oyunudur. Bir milyardan fazla kurulum ve 105 milyondan fazla etken aylık kullanıcısı olan ödüllü oyun, 120’den fazla ülkede en fazlaca oynanan ilk 10 mobil oyun içinde yer ediniyor. Mobile Legends: Bang Bang Asya Pasifik bölgesinde geniş bir erişime haiz olan fazlaca oyunculu, geniş bir küresel espor kitlesi ile 190 ülkede oynanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz