Mobile Legends M4 Türkiye Şampiyonası’nın  kazananı Incendio Supremacy takımı oldu

Mobile Legends: Bang Bang arenasında hünerlerini sergileyip Türkiye’nin en iyi ekibi bulunduğunu ispatlamak isteyen 314 ekip, Mobile Legends M4 Türkiye Şampiyonası’nda hünerlerini sergiledi. 270 bin TL’lik ödül havuzu olan turnuvada 3 binin üstünde esporcu elemelerde kıyasıya rekabet etti. Elemelerin peşinden Incendio Supremacy, Selecta, TOHO Esports, KONSEY takımları 1-2 Ekim tarihlerinde meydana gelen büyük finalde karşı karşıya geldi.

Türkiye’nin en iyisi belli oldu

2 gün devam eden final aşamasının peşinden Incendio Supremacy ve Selecta takımları şampiyonluk için karşı karşıya geldi. En iyi 7 Oyun (BO7) formatında meydana getirilen maçta rakibini 4-2’lik skorla yenmeyi başaran Incendio Supremacy ekibi, 2022 Mobile Legends M4 Türkiye Şampiyonası’nda kupanın sahibi oldu. MLBB 2022 Türkiye Şampiyonu olan Incendio Supremacy, Jakarta’da yapılacak dünya finalinde savaşım etmeye hak kazanmıştır. Incendio Supremacy, şampiyona için oluşturulan 270 bin TL’lik ödül havuzundan büyük para ödülünü de kazanmıştır.

MOONTON Games

2014 senesinde kurulan MOONTON Games, kendini oyun geliştirme, yayınlama ve espora adamış küresel bir şirkettir. Dünya genelinde 1500’den fazla çalışanı olan MOONTON Games, Endonezya, Malezya, Singapur, Hong Kong, Filipinler ve Çin’de ofisler açmıştır. Şirket oldukca oyunculu çevrimiçi cenk arenası olarak Mobile Legends: Bang Bang dahil olmak suretiyle 30’dan fazla ülkede birçok yüksek profilli mobil oyunu başarıyla geliştirdi.

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang; toplulukları, ekip emek harcaması ve strateji kanalıyla bir araya getiren, dünya çapındaki en popüler mobil Fazlaca Oyunculu Çevrimiçi Harp Arenası oyunudur. Bir milyardan fazla kurulum ve 105 milyondan fazla etken aylık kullanıcısı olan ödüllü oyun, 120’den fazla ülkede en oldukca oynanan ilk 10 mobil oyun içinde içeriyor. Mobile Legends: Bang Bang Asya Pasifik bölgesinde geniş bir erişime haiz olan oldukca oyunculu, geniş bir küresel espor kitlesi ile 190 ülkede oynanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz