Diablo Immortal'ın ilk büyük güncellemesi 28 Eylül'de geliyor

Diablo Immortal, ilk büyük güncellemesinin 28 Eylül’de geleceğini duyurdu. Gelecek olan bu büyük güncellemede Silent Monastery’yle yepyeni bir zindan ekleniyor ve hikâye görevi serisi devam ediyor. Bu zindanda mutlak bir gece egemen. Oyuncuların, oranın kalbinden yayılan karanlıkla yüzleşebilmek için ışık kaynakları bularak zindanın koridorlarını aydınlatması ve oralarda gezen dehşet verici orduları zayıflatması gerekecek.

Kadim bir kale olan Castle Cyrangar, artık Warband’lerin yeni yuvası oluyor. Bu yeni özellik Warband Camp’lerinin yerine geçecek ve yeni oyun özellikleri sunacak. Purge the Depths’te üyeler kendi güçlerine güç katabilir ve Warband Room’lara doldurularak diğeri üyelere de güçlendirmeler elde eden Remnant’ları ele geçirebilirler. Defense of Cyrangar etkinliğinde dalga dalga gelen iblisleri Warband’inle beraber alt ederek fazladan ödüller kazanılabilecek. Ek olarak bu etkinliklere katılarak özelliklerinin bir kısmını Warband’indeki tüm üyelere kazandıracak Ancestral silahlar bulunabilecek.

Bunların yanında Diablo Immortal’a gelecek pek fazlaca güncelleme daha var. 29 Eylül’de 5. Sürem Harp Bileti: Scions of the Storm güncellenmiş mücadeleler, ödüller ve yeni bir kozmetik eşyayla geliyor. Beşinci Helliquary baskın boss’u olan yırtıcı savaşçı Izilech the Misshapen, yalnızca en kuvvetli maceracılarla yüzleşmek suretiyle 2 Ekim’den itibaren oyunun tutkunlarıyla olacak. Gloomguide’s Prize adı altında yepyeni set eşyaları da geliyor. Bu set atılma kabiliyetlerine ve düşmanları korkutmaya odaklanıyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz