PUBG Mobile 2.2 güncellemesi çıktı

PUBG Mobile, 2.2 güncellemesi gösterildi. Oyuncular, bu güncellemeyle gelen yeni Nusa haritasında tropik bölgeleri keşfederken, güncellenmiş Erangel haritasındaki yeni bölgeler içinde savaşabilecek. Oyun severler coşku veren yeni oyun modu Ön Cephe’yi deneyimlerken, Döngü 3 Sürem 8 ve Royale Pass Ay 15’in bir parçası olarak bir takım yeni kozmetik ürününün kilidini açıp kullanabilecek.

2.2 sürümüyle oyuncular eğlence, bulgu ve harp için yeni bir harita olan Nusa ile tanışacak. Nusa, tropik bölgelerde yer edinen yeni 1×1 km’lik gezinsel bir ada haritası. Ufak bir harita olduğundan maçlar Erangel yada Livik şeklinde haritalara bakılırsa oldukca daha süratli tamamlanıyor ve bu da oyunu daha heyecanlı kılıyor.

Nusa, her ne kadar silahlı çatışmalara ev sahipliği yapsa da görülecek bir oldukca güzel yere ve manzaraya haiz bir ada. Bir sonraki silahlı çatışmaya hazırlanan oyuncular, kısa da olsa durup bu güzelliklerin keyfini çıkarabilir.

Nusa ek olarak, erken elenen oyuncuların hayatta kalan ekip arkadaşları var ise maça tekrardan katılmalarını elde eden yeni Süper Davet mekaniğini de oyuna ekliyor. Tek başına oynayanlar ise otomatikman tekrardan doğuyor. 

Yeni harita, alana yayılmış hava hattı, oldukca kattan oluşan Telepak Town Apartmanı’ndaki bir asansöre kadar süratli bir halde dolaşmanın bir takım yeni yolunu içeriyor. Nusa ek olarak Taktik Arbalet ve NS2000 Pompalı Tüfek şeklinde yeni silahlarla da geliyor. Oyuncular ek olarak muhteşem dengeye haiz iki kişilik çevik bir vasıta olan yeni ATV ile seyahat edebilecek. 

Yeni haritanın yanı sıra oyuncuların favorilerinden kabul edilen Erangel için de güncellemeler geliyor. PUBG MOBILE’ın 2.2 güncellemesi ile Erangel haritasında ilk olarak, Hospital ve Mylta Power binaları araç-gereç aramayı kolaylaştırmak için güncellendi.

Erangel’e biri Çiftlik bölgesinin güneybatısında ve diğeri Sosnovka Askeri Üssü’nün güneyinde olmak suretiyle iki yeni liman ekleniyor. Ek olarak Feribot İskelesi’nde görsel güncellemeler olacak. Güncelleme yeni hava vakası olarak eklenen gökkuşağını, Erangel’de birden bire ortaya çıkacak bir Şipşak Dükkan’ı, oyuncuların araçlarına yakıt ikmali yapabilecekleri benzin İstasyonlarını, bisiklet kulübesini ve tıbbi ürünler, jeton, askeri tedarik olmak suretiyle 3 değişik kasa tipiyle yeni Hususi Araç-gereç Sandıklarını da oyuna getiriyor.

PUBG MOBILE 2.2 güncellemesi yakında çıkacak Ön Cephe Modunu da oyuna ekliyor. Bu coşku verici yeni oyun modu, oyunculara Erangel, Livik ve Nusa’da yeni kabiliyetler ile daha süratli çatışma, harita geçişi ve daha sık düşmanla karşı karşıya gelme sunuyor.

Oyun Analizi, İzleme ve Araç-gereç Tarama şeklinde beceriler, bir sonraki oyun alanını bulmayı, düşmanları izlemeyi yada gelişmiş malzemeleri bulmayı oldukca daha kolay hale getirecek. Vasıta Air Drop’unu kullanmak, oyunculara harita geçişi için daha çok seçenek sunacak ve Süzülen Bebek ve İyileştiren Sis şeklinde kabiliyetler doğru kullanıldığında silahlı çatışmaların dinamiklerini değiştirecek.

Oyuncular ek olarak dükkandan araçları daha süratli bulmalarına destek olacak bir Vasıta Hava Yardımı satın alabilecek. Yürüyerek gezi etmeyi tercih edenler için Stalber bölgesine teleferik eklendi, bu sayede bölgede daha kolay hareket edilebilecek. Stalber ve batı sahilinin yakınına eklenen Garip Kasaba bölgesinde oyuncuların süratli bir kaçış için kullanabilecekleri sıcak hava balonları yer ediniyor.

PUBG MOBILE’ın 2.2 güncellemesi, yeni bir Efsanevi set ve rozet sayfasında iyileştirmeler ile 20 Eylül’de başlamış olacak olan 3. Döngü Sürem 8’i de başlatacak. RP oyuncuları için yeni toplumsal avantajlar, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve daha fazlasıyla başlamış olacak olan Royale Pass Ay 15: Razzle Dazzle’ın bir parçası olarak oyuncular için yeni içerikler de sağlayacak.

Özelleştirmeyi seven PUBG MOBILE oyuncuları, 2.2 güncellemesinde tadını çıkarabilecekleri mükemmel içeriklere haiz olacaklar. Süratli şeritteki oyuncular için, harp alanında şık bir halde gezi etmenizi elde eden orijinal bir spor otomobil yakında oyuncular tarafınca tasarlanarak özelleştirilebilecek.

Son olarak iki yeni karakter Survival Expert Riley ve Tech Mercenary Sophia ile beraber Hayalet Kuğu Seti ve Kozmik Cellat Seti de PUBG MOBILE 2.2 güncellemesinde yer alacak.

PUBG MOBILE’ın 2.2 güncellemesi ile oyun Level Infinite ailesine katılırken PUBG MOBILE için de değişiklik sinyalleri veriyor. Level Infinite, dünya çapındaki oyunculara nerede ve nasıl oynamayı seçerlerse seçsinler, yüksek kaliteli ve ilgi çekici etkileşimli eğlence deneyimleri sunmaya kendini adamış küresel bir oyun markası olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz