Valorant Champions Tour 2022 sezon arasında Red Bull Home Ground Manchester'a geliyor

Dünyanın dört bir yanından gelen en üst düzey takımların, harita seçimine odaklanan emsalsiz bir formatta karşı karşıya geleceği Red Bull Home Ground’a kendinizi hazırlayın. Ev sahibi olunacak haritayı doğru seçememek kim bilir takımlar için aşılması mümkün olamayacak bir engel anlamına geliyor. Her bir serinin kurallarını, katılacak takımları, tarihleri ve savaşın verileceği arenayı öğrenmek için okumaya devam edin!

FORMATA GENEL BAKIŞ

9-11 Aralık 2022’de, İngiltere’nin Manchester şehrindeki Victoria Warehouse’ta düzenlenecek olan Red Bull Home Ground’da emsalsiz bir ‘Ev Sahibi – Deplasman’ formatı uygulanacak. Bu formatta her iki ekip da ‘ev sahibi’ olduğu bir harita seçecek ve açılış bu iki haritayla yapılacak, harita bilgisi ve taktiksel zekâ ön plana çıkacak. Eğer bir ekip açılıştaki hem ‘ev sahibi’ olunan maçı hem de ‘deplasman’ müsabakasını kazanırsa otomatikman seriyi kazanmış sayılacak, beraberlik durumundaysa geleneksel BO5 formatına dönülecek.

Şimal ABD takımları, üçüncüsü gerçekleştirilecek Red Bull Home Ground’da ilk kez sahne alacaklar ve EMEA’nın en iyi takımlarından bazılarıyla karşı karşıya gelecekler. Çantalarını toplayıp evlerine mi dönecekler yoksa baskı altında üstün bir performans gösterip kupayı kaldırabilecekler mi?

Turnuvada sekiz ekip yer ediniyor, slotların dağılımı aşağıda listelendiği benzer biçimde:

• EMEA Slot #1

• EMEA Slot #2

• EMEA Slot #3

• EMEA Slot #4

• Şimal ABD Slot #1

• Şimal ABD Slot #2

• Avrupa Açık Ön Eleme Slotu

• Türkiye Kapalı Ön Eleme Slotu

Geçen yılki Red Bull Home Ground finali Team Liquid ve Acend arasındaki, dört haritada tam 108 raundun oynandığı oldukça çekişmeli bir maça sahne olmuştu! Bu yıl kimin kupayı evine götüreceğine tanık olacağımız turnuva süresince bu tip bizi koltuklarımıza kilitleyen başa baş maçlardan daha fazlasını göreceğimize asla kuşku yok!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz