eFootball™ Championship Pro 2022'ye katılacak 8 kulüp belli oldu

KONAMI bugün itibarıyla eFootball™ Championship 2022’nin takvimini ve katılacak kulüpleri deklare etti. Yarışma, eFootball™ Championship Pro ve eFootball™ Championship Open olmak suretiyle iki değişik turnuvadan oluşuyor. 

eFootball™ Championship Pro 

eFootball™ Championship Pro, Avrupa’nın en iyi sekiz kulübünün ustalaşmış espor takımlarını üç haftalık bir karşılaşmada karşı karşıya getiriyor. Bu yılki turnuvada yarışan kulüpler FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern München, Arsenal, Celtic FC, AS Monaco, AS Roma ve Galatasaray olacak.

Programın ayrıntıları şöyleki: 

4 Haziran Cumartesi: Kura çekimi 

11 – 12 Haziran Cumartesi & Pazar – Grup Aşaması 1 & 2 

18 – 19 Haziran Cumartesi & Pazar: Grup Aşaması 3 & 4 

25 Haziran Cumartesi: Çeyrek Final & Yarı Final  

26 Haziran Pazar: Üçüncülük Maçı & Final 

KONAMI, turnuvayı eFootball™ toplumsal medya kanallarında canlı olarak yayınlayacak ve bu sırada, maçları canlı izleyenlerin oyuna girerken oyun içi hediyeler kazanabilecekleri bir de kampanya gerçekleşecek.

eFootball™ Championship Pro ek olarak, turnuvaya katılan kulüpler tarafınca yürütülen ve taraftarların maç neticeleri geldikçe kulüp armağanları kazanabilecekleri, bir takım kampanyaya da ev sahipliği meydana getirecek.

eFootball™ Championship Pro esnasında yürütülen çeşitli kampanyalar hakkında daha çok informasyon için kulüplerin resmî duyurularına ve eFootball™ 2022 ile ilgili oyun içi haberlere göz atabilirsiniz.

eFootball™ Championship Open 

eFootball™ Championship Open, dünyanın dört bir yanından eFootball™ 2022 kullanıcılarının PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox ONE ve Steam®  dahil olmak suretiyle bir takım platformdan girip rekabet edebileceği her insana açık bir yarışma.

Bu yıl, eFootball™ Championship Open’ın Dünya Finalleri’nde katılımcılar hem iOS hem de Android cihazlar üstünden mobilde de rekabet edebilecekler!

Şampiyona Takvimi şu şekilde: 

27 Haziran Pazartesi – 3 Temmuz Pazar: 1. Round  

8 Temmuz Cuma – 11 Temmuz Pazartesi: 2. Round 

30 Temmuz Cumartesi – 31 Temmuz Pazar: 3. Round 

13 Ağustos Cumartesi – 14 Ağustos Pazar: Dünya Finalleri 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz