Call of Duty: Vanguard için yeni güncelleme

Call of Duty: Vanguard yeni sürem gelmesiyle beraber oyuncuların da geri dönüş zili çalmış oldu. Fakat yeni sürem birçok hatayı da bununla beraber getirdi. Bilhassa oyuncular, haritalar mevzusunda oldukca fazla hatayı aleyhlerine çevirince bir müdahale koşul olmuştu.

Call of Duty: Vanguard yeni sürem hataları düzeltiliyor 

Yeni yama ile Call of Duty: Varguard yeni sürem için yeni bir harita, yeni bir SMG ve hatalar resmen düzeltilmiş oldu. Sphere haritası, 3. Sürem için yeni harita olarak listeye eklendi. Hem de H4 Blixen hafifçe makineli tüfeği de rafta yerini aldı. Ek olarak Task Force Harpy ekibinden yeni operatör oyuna eklendi.

Yama notları muhteviyatında birçok detaya yer verilmiş durumda. Oyun akışını en oldukca etkileyen noktalara müdahale eden geliştirici, bazı noktalara oyuncuların erişimini engelledi. Nereleri burası diyecek olursanız, Berlin haritasında ofis yakındalarındaki pusulan o kör nokta, Sub Pens’in Dry Docks ve Loading Dock alanlarında oyuncuların kullandığı o erişilmez mevziiler artık yok. Castle haritasında ikmal paketleri, hatadan dolayı erişilemeyen paketler, artık sarayın dış duvarlarının yakınına düşmeyecek.

Çoklu oyuncu modunda bazı ekipmanlara, oyuncuların pek hoşlanmayacağı nerfler getirildi. No 69 Stun Granede için 25 olan hasar miktarı 5’e ve S-Mine 44 içinde patlayıcı hasarı da 50’den 10’a düşürüldü.

Kaynak: Merlinin Kazanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz