Road of Valor: Empires ön kayıtları oyun geliştirici ekip Dreamotion tarafından duyuruldu

KRAFTON, Inc.’e bağlı şirket Dreamotion, gerçek zamanlı (PvP) strateji (RTS) oyunu Road to Valor: Empires için Google Play ve Apple App Store’da ön kayıtların açıldığını duyurdu.

 Road to Valor: Empires, 2019 yılının Ocak ayında çıkan ve 3 milyondan fazla indirmeyi geride bırakan Road to Valor: World War II’nin devamı niteliğindedir. Bu mobil PvP RTS oyununda oyuncular, gardiyan olarak malum kahraman birimleri de dahil olmak suretiyle, türlü çeşitlilikte uygarlık ve efsanelerden bir araya gelmiş birimlerden oluşan ordularını düzenleyerek efsanevi saha komutanları olabilirler. Oyuncular, rakip oyuncuları yenmek ve tahta geçmek dokuz gardiyan ve 60’ın üstünde değişik birim oluşumları arasından seçim yaparak için bir gardiyan ve sekiz askerden oluşan bir strateji destesini kullanabilirler.

Oyun fazlaca sayıda birimin cenk alanına ve toplu muharebeye girmesine müsaade eden gerçekçi grafikler ve dinamik özelliklere haizdir. Orijinal oyunun fanatikleri oyun perspektifinden nelerle karşılaşacaklarını bilecek olsalar da, Road to Valor: Empires, Athena – Harp Tanrıçası; Odin – Asgard ve Medusa Kralı benzer biçimde efsanevi varlıkların dahil olduğu yeni medeniyetler ve ordu kurma oluşumları da sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz