Gloria Jean’s ve PUBG MOBILE güçlerini birleştirdi

Dünyaca meşhur kahve markası Gloria Jean’s Coffees, 200’den fazla ülkede yayınlanarak 600 milyon indirme ve günlük 50 milyon etken kullanıcısıyla dünyanın en popüler oyunları arasına giren PUBG iş birliğine imza attı. İş birliğini 19 – 22 Mayıs tarihleri içinde TÜYAP’ta meydana gelen Gamex Fuarı’nda duyuran Gloria Jean’s Coffees, PUBG MOBILE’a hususi bir menü hazırladı. Seçili mağazalarda hususi oyun alanları dizayn eden ve kahve bardakları üreten Gloria Jean’s Coffees, PUBG MOBILE menüsünü telefonlara indirerek alışveriş yapanlara da oyunda kullanılmak suretiyle 50 UC puan armağan edecek. 

“İki markanın birbiriyle oldukca iyi örtüştüğünü düşünüyoruz”

İş birliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Gloria Jean’s Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler, “e- spor , dünyada olduğu benzer biçimde vatanımızda de son yılların en süratli büyüyen pazarları içinde yer ediniyor. Gloria Jean’s Coffees olarak, ikimiz de vatanımızda hizmet vermeye başladığımız ilk yıllardan itibaren süratli bir gelişme gösteriyoruz. PUBG MOBILE, e-spor tutkusunu ve heyecanını tüm dünyaya yayarken ikimiz de kahve keyfini insanlara ulaştırıyor, eşi olmayan anlamış olur yaşatıyoruz. Bu anlamda iki markanın birbiriyle oldukca iyi örtüştüğünü düşünüyoruz. Bu sebeple Gloria Jean’s Coffees olarak, ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören ve tüm oyun dünyasını tesiri altına alan PUBG MOBILE ile iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. PUBG MOBILE severlerin heyecanını kahve ile tamamlamak için iş birliğimiz kapsamında hususi bir menü hazırladık. Onlara hususi PUBG MOBILE temalı kahve bardakları ürettik. Menüyü mobil uygulamamızdan indirip satın alan her insana 50 UC puan armağan edeceğiz. Seçili mağazalarımızda misafirlerimizin kahve tadı eşliğinde PUBG MOBILE oynamaları için oyun alanları tasarlıyoruz. Bizim için her anlamda coşku verici bir iş birliği oldu’ dedi. 

“Kahve keyfiyle PUBG MOBILE atmosferi daha derinden yaşanacak.”

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz; “Türkiye’nin en popüler mobil oyunu PUBG MOBILE ve Türkiye’nin en sevilen kahve zincirlerinden Gloria Jean’s Coffees olarak iki marka içinde güzel bir sinerji yakaladık. Seçkin mağazalarda tasarlanan hususi alanlarda bir araya gelecek oyun severler, kahve keyfiyle PUBG MOBILE atmosferini daha derinden yaşayabilecek. Bununla beraber PUBG MOBILE için hazırlanan hususi menüyü sipariş ederek oyun içi armağanlara ulaşabilecekler. PUBG MOBILE olarak gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile oyuncuların her anlamda hayatlarına dokunmayı hedefliyoruz ve bu işbirliğimizin her iki markaya yarar sağlayacağına ve PUBG MOBILE topluluğu için mükemmel bir tecrübe sunacağına inanıyoruz.” diye konuştu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz