Call of Duty®: Project Aurora ile ilgili son bilgiler paylaşıldı

Project Aurora oyunu hemen hemen geliştirme aşamasında ve Project Aurora Kapalı Alpha sürümünün ilk oynama testleri gerçekleştiriliyor. Activision, boyutu sınırı olan bir sürüm olan Kapalı Alpha’da iyileştirme ayarları yapmayı, karşılaşmalarda stres testleri yapmayı, hataları tespit edip gidermeyi ve yeni özellikler kullanıma sunuldukça oyunun tüm unsurları hakkında geri bildirim elde etmeyi amaçlıyor. Activision, geliştirme süreci ilerledikçe gelişimleri daha sık paylaşmayı planlıyor. 

Activision, şu an için Project Auora ile ilgili paylaşmış olduğu bilgiler ise şu şekilde: 

Project Aurora Kapalı Alpha sürümünü oynamak için kaydolma süreci 

Kapalı Alpha sürümü yalnızca direkt çağrı kanalıyla sınırı olan sayıda katılımcıya açık. Gene de, Activision Kapalı Alpha sürümü ve sonrasında çeşitli geliştirme aşamalarında daha çok oyuncu ekleyecek.

Peki Project Aurora ne vakit her insana açık hale gelecek

Activision, bu coşku verici deneyimi dünyanın her yerindeki mobil oyun severlerin beğenisine sunmak için sabırsızlanıyor, sadece hemen hemen oyunun adı dahi resmi olarak duyurulmuş değil ve şimdilik bir çıkış zamanı netleşmedi. Activision, o zamana kadar tüm gelişimleri paylaşacak ve emekler tamamlandığında oyunun çıkış tarihini oyun tutkunlarıyla paylaşacak. Kapalı Alpha süreci süresince sağlanacak teknik destek sınırı olan olsa da geri bildirim sağlanması için oyun içi kanalları olacak ve oyuncuları, malum problemler, düzeltmeler ve daha fazlası hakkında bilgilendirmek için tertipli olarak yamalar ve oyun içi güncellemeler yayınlayacak.

Project Aurora Kapalı Alpha sürümündeki içerikler kati değildir ve değiştirilebilecektir. Activision, şu anda yalnızca oyunun büyük ölçekli Battle Royale oynanış mekaniklerini mobil cihazlarda kontrol ediyor.

Activision tarafınca meydana getirilen açıklamada “Son gelişmeler için bizi devamlı takip edin” denirken, ek olarak Kapalı Alpha süreciyle ilgili şu ifadeler yer aldı: 

“Project Aurora Kapalı Alpha sürümünün amacı, etken geliştirme aşamasında karşılaşmalara stres testi uygulayarak, performans ve gerçekçiliği artırarak ve hataları tespit edip gidererek oyunu optimize etmeyi ve iyileştirmeyi sürdürmek.

Kapalı Alpha oyunun içinde ne olduğunun ufak bir kesitini içeriyor. Project Aurora ile sunulacak coşku verici içerikleri vakit içinde sizinle paylaşacağız. Kapalı Alpha sürümündeki tüm veriler ve ilerleme sıfırlanacak ve bu süreç süresince silinebilecek ve sıfırlanacak. Oyun tamamlanıp dünya genelinde piyasaya sürdükten sonrasında gerçekleştirilecek tüm ilerlemeler kaydedilecek. “Dünya genelindeki oyuncular için en iyi deneyimi oluşturmak adına tüm gücümüzle çalışıyor ve bu yolculuğu sizinle paylaşmaktan coşku duyuyoruz. Bu yüzden, son gelişmeler için bizi takip edin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz