Arena of Valor’a yeni kahraman, harita ve savaş modu eklendi

Timi Studio Group tarafınca geliştirilen ve Level Infinite tarafınca dağıtılan 5v5 MOBA oyunu Arena of Valor: Yeni Çağ (AoV), uzaklardaki gizemli Ejderha Krallığı’nın zarif prensesi Yue’nin bugünden itibaren cenk alanına geleceğini duyurdu. Oyuncular, rakiplerini yenme ve tahta çıkma görevinde bu yeni karaktere de bürünebilecek. 

Yue, orta koridor oyuncuları için durağan(durgun) noktalı bir keskin nişancı büyücüsü. Kehanet Yelpazesi ile Yue, oyunun ilerleyen kısımlarında düşmanlarına mühim derecede hasar veren durağan(durgun) bir büyü yapabiliyor. Oyuncular, uzaktan nişan alarak prensesin kabiliyetlerini ortaya çıkarabilir ve zarif bir tarzda galibiyete uzanabilirler.

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın yeni kahramanı Prenses Yue’nin karakter tanıtım videosunu buradan seyredebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=3yaqe8cqdB4

Yue, Ejderha Krallığı’nın geleneksel tatili olan AoV’nin Bahar Yağmuru Festivali ile beraber oyuna ekleniyor. Kutlamalar çerçevesinde oyuna yeni tematik harita ve ülkelere/bölgelere nazaran çeşitli oyun içi aktiviteler geliyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Bahar Yağmuru Festivali güncellemesi ile ek olarak oyuna yeni bir oyun modu olan Supremacy Blitz ekleniyor. Başlangıçta 20 kahramanın yer almış olduğu bu coşku dolu yeni mod yardımıyla, kısa diriliş süreleri ve geliştirilmiş kahraman becerileriyle süratli tek maçlık oyunlar oynayabilir ve kahramanların gizli saklı potansiyellerini ortaya çıkarabilirsiniz. Ek olarak süratli bir halde altın ve edinim kazanabilirsiniz.

Ek olarak bu güncelleme ile oyun içinde çeşitli sistem optimizasyonları da yapılıyor. Kolaylaştırılmış bir tutorial bölümünün yanı sıra, AoV’nin dünyasının ve kahramanlarının daha iyi anlaşılabilmesini elde eden yeni tematik Dereceli Sürem oyuna eklenen özellikler içinde içeriyor. Bir diğeri yenilik ise, oyuncuların oyun içi profil sayfalarından yazı ve fotoğraf paylaşıp tıpkı bir toplumsal medya platformu şeklinde etkileşime girebileceği yeni “Moments/Anlamış olur” özelliği. 

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın yeni kahramanı Yue, Bahar Yağmuru Festivali güncellemesi, Supremacy Blitz modu ve fazlaca daha fazlası yeni güncelleme ile bugünden itibaren oyuna eklendi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz