KRAFTON PUBG: NEW STATE'i Ocak Ayı Güncellemesinin Bir Parçası Olan BR: Extreme Mod İle Geliştiriyor

KRAFTON, Inc. bugün PUBG: NEW STATE Ocak ayı güncellemesinin Android ve iOS’ta yayınlandığını duyurdu. Bu güncellemeyle beraber gelen yeni BR: Extreme mod bir maçtaki oyuncu sayısını 64 (100 oyunculu BR: Original moda kıyasla) ve her karşılaşmayı 20 dakika ile sınırlıyor. Şu anda oyunun Troi haritasında mevcut olan BR: Extreme Mod, battle royale türüne uygun bir halde; sadece oyuncuları her maç daha çok artan yoğunluk için mümkün olduğunca acele aksiyona dahil etmek (ve tavuk yemeğini kazanmak) için tasarlandı.

 Ocak ayı güncellemesi ek olarak Bugatti Rimac ile ortaklaşa sunulan Rimac Nevera’yı, yeni P90 silahını, yeni tabanca özelleştirme seçeneklerini ve daha fazlasını tanıtıyor. Ocak ayı güncellemesi ile oyuna eklenen ana özelliklerin tam listesini aşağıda görebilirsiniz. Ocak ayı güncellemesinin yama notlarının tamamına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 Yeni Mod – BR Extreme: Mobil oyun için geliştirilmiş ve optimize edilmiş bu yeni deneyimde, her 20 dakikalık karşı karşıya gelme 64 oyuncu ile limitlidir. Bu modda cenk alanı, Troi haritasında rastgele seçilecek ve her maç değişecek olan daha minik bir oynanabilir alanla (4×4) sınırlıdır. Tüm oyuncular bir P1911 tabancası, bir sis bombası, 300 Dron kredisi ve tam şarjlı boost ölçerlerle adım atar. Maç başladığında, rastgele konumlara iki Yardım Paketi düşecek ve oyuncuların bir maçta daha evvel üst düzey ekipman stoklamalarına olanak tanıyacak. Bu yeni battle royale deneyimine dahil olan öteki özellikler şunlardır: 

• Troi süresince artan vasıta ve eşya miktarı, oyuncuların daha süratli bir halde eşya toplamasına olanak veriyor.

• Oyuncular uçaktan daha düşük bir irtifadan atlayacaklar ve böylelikle haritaya olabildiğince süratli iniş yapacaklar.

• Teslimat dronları daha süratli gelecek ve oyuncuların eşyaları daha süratli edinmesine olanak verecek.

• Bir ekip arkadaşının tekrardan konumlandırılmasından önceki bekleme süresi 60 saniyeye kısaltıldı. 

Yeni vasıta – Rimac Nevera: Ocak güncellemesi ek olarak PUBG: NEW STATE’in Bugatti Rimac ile partnerliğini de başlatıyor, oyuncular artık dünyanın en süratli hızlanan otomobili Rimac Nevera’yı kullanabilirler ve Troi haritasında kontrol sürüşü yapabilirler. Süre limitli Rimac Sandığı da tanıtılacak ve Rimac Nevera’nin beş değişik renk seçeneği Nevera Blue, Gunpowder Grey, Prism Glow, Sunburst Red ve Luminous Gold dahil olmak suretiyle çeşitli oyun içi eşyaları içerecek.

 Yeni Sürem ve Survivor Pass: İki aylık bir ön sezondan sonrasında resmen başlamış olan Sürem 1, oyuncuların üstünde çalışabileceği Bronz’dan Fatih’e kadar sekiz yeni aşama sunuyor. Oyuncular her aşamada ilerledikçe Tavuk Madalyaları ve tabanca kaplamaları dahil çeşitli ödüller kazanacaklar. Survivor Pass Vol. 3 Great Lakes Coalition (GLC)’ın bir parçası olan oyun içi karakter Ben Brown’ın merkezinde geçiyor. Oyuncular, PUBG: NEW STATE’in tüm öyküsünü keşfederek çeşitli ödüller ve öğeler kazanmak için görevleri tamamlayabilecekler.

 Yeni Tabanca – P90: Bu HMS, cenk alanlarındaki yardım paketlerinde bulunur ve standart bir Aşama 2 dürbün ve susturucuyla gelir fakat başka eklentilerle birleştirilemez. Dron mağazasından satın alınabilen 5.7mm cephane kullanıyor.

 Yeni Tabanca Özelleştirmeleri: Yeni DP-28 Namlu Ucu Erişimi ile oyuncular artık DP-28 silahına bir Alev Gizleyici (TT/SNT) yada bir Dengeleyici (TT/SNT) bağlayabilirler. Sadece bu eklentilerden herhangi birini kullanırken tabanca hasarı bir miktar azalacaktır. Oyuncular ek olarak ADS hızı artarken kalçaya yada omuza ateş ettiklerinde mermi yayılımını azaltmak için Beryl M762’ye Hafifçe Dipçik’i de bağlayabilirler. Bu eklentiyi kullanırken tabanca stabilitesi azalacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz