İncehesap Espor Turnuvası’nın ikinci ayağının sonuçları belli oldu!

The Academys ve İncehesap iş birliği ile meydana gelen İncehesap Espor Turnuvası, 6 aylık süre zarfında toplamda 300.000₺ değerinde ödülleri esporcular ve espor takımları ile buluşturacağını duyurmuştu. İlk olarak PUBG turnuvası ile seyirci karşısına çıkan İncehesap, turnuvanın ikinci ayağında ise, PUBG Mobile oyuncuları ile buluştu. 

4 milyona yakın toplumsal medya erişimi

Aralık ayında 5 milyonun üstünde erişime ulaşan İncehesap Espor Turnuvası, toplamda 4 milyona yakın toplumsal medya erişimi aldı. Aralık ayı süresince meydana getirilen paylaşımlar ile turnuva sitesine yönlendirilen ve erişim sağlanan şahıs sayısı ise ortalama 8 bine ulaştı. Aralık ayı süresince turnuva.incehesap.com web sitesinin görüntülenme sayısı ise, ortalama 50 bini gösterdi. 

63 bin seyretme

Toplamda 223 takımın başvurduğu, 981 oyuncunun katılım sağlamış olduğu turnuva, İncehesap.com’un gerçekleştirdiği iki canlı yayında toplamda 63 bin izlemeye, 665 seyirciye ve 1119 en yüksek seyirciye ulaştı. 

Fazlaca sayıda çekiliş, ekipman armağanları ve sürprizlerin yer almış olduğu serüvende Aralık ayı için 50.000 TL değerinde ödül havuzu ile PUBG Mobile turnuvasını duyuran İncehesap, bununla beraber 6 aylık serüvenin ikinci adımını tamamladı. Şirket, gelecek günlerde yeni turnuvalarla izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz